מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יזכור

שם הכותב: הילה מלקי מסלטי יזכור 1

ביום ראשון ה-23 באפריל בשעה 19:00, ערב יום הזיכרון לשואה ולגבורה יפתח בעצרת הזיכרון המרכזית בהיכל התרבות העירוני. באכסדרה של ההיכל תוצג התערוכה "לחלץ תווי פניהם". את הטקס, אשר יתקיים במעמד ראש העיר מרים פיירברג איכר, ינחה אבי בטלהיים וישולבו בו הדלקת נרות זיכרון של נציגי מועדון "עמך" ומועדון ניצולי השואה של עיריית נתניה, קטעי שירה של מקהלת "ניצן" בניצוחה של ויטה גורביץ ובליווי פסנתר של מרינה קלויזנר והאנסמבל הקולי של תיכון "אלדד" בניהולו המוזיקלי של שמעון נוריאל. למחרת יתקיים טקס ליד הקרון במתחם ההנצחה בבית יד לבנים בשעה 17.00.

יזכור

יום הזיכרון לחללי צה"ל ונפגעי פעולות האיבה יפתח בטקס המרכזי בבית יד לבנים ביום ראשון ה-30 באפריל בשעה 20:00, במעמד ראש העיר מרים פיירברג איכר ויו"ר סניף יד לבנים  דניאל אברהמי, הרב הראשי של נתניה קלמן בר, ראשי עיר קודמים, נציג חיל החימוש ומפקד משטרת נתניה רונן יבניאלי. את הטקס ינחה רן יבנאי וישולבו בו קטעי שירה של ההרכב הקולי "בריזה" בליווי מוסיקלי של חפצי זר אביב.

עוד באותו ערב יתקיימו מספר אירועי זיכרון ברחבי העיר ביניהם, תושבי שכונת נאות גנים-שיכון ותיקים יערכו טקס זיכרון לחללי צה"ל תושבי השכונה בגן עובדיה.

עצרת הנוער המרכזית לציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל תתקיים בשעה 20:00 בכיכר העצמאות החדשה. את העצרת ינחה ניב זהבי וישתתפו בו כל תנועות הנוער בעיר. בתוכנית הדלקת משואות והנחת זרים על ידי נציגי תנועות הנוער וקטעי שירה עם האמן עידן חביב.

בהיכל התרבות העירוני בשעה 22:00 יתקיים ערב "שרים וזוכרים מכתבים של לוחמים" בהנחיית ובעריכת יוני עם זמרים אורחים : ירדן אזולאי, הדר איצקוביץ ומקהלת הנשים: "קולות מהשמיים" של ביה"ס "סיטאר". בנוסף מתי סרי יקריא קטעי שירה ומונולוגים.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים