מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

"זה היה ערב נשים בלתי נשכח…."

זה היה אחד מהערבים המרוממים ביותר שהיו בנתניה בחנוכה האחרוון, מגוון רחב של נשים מכל הציבורים הגיעו למתנ"ס רמת ידין ביום שני "זאת חנוכה" לערב עם האמנית מירי אור. הערב שאורגן על ידי קופת חולים לאומית מהדרין, בראשות הר' גבריאל יצחקוב על מנת להעניק תכנים רוחניים ומרוממים את הנפש לציבור הנשים בנתניה ואכן כך היה. את הערב פתח בברכה מעצימה ומחזקת הרב הראשי של נתניה, הרה"ג קלמן מאיר בר שליט"א שהזכיר בדבריו את הפעילות העניפה של קופת החולים ועל הרצון של מר יצחקוב לתרום לכל דבר הקשור בקדוש וחיזוק העיר נתניה. עוד הזכיר לנשים שיש מידי יום להדליק את האור היהודי בבית שזה בעצם תפקידה של האישה מתוך התרוממות ושמחה.

מיד אחריו עלתה, סיון עטיה, מחנות עיצובי כיסויי הראש, "היפה בנשים" והדגימה על הבנות מספר סוגי קשירת מטפחות דבר שהפך לטרנד אופנתי לא רק בקרב נשים שומרות המצוות אלא בכלל בציבור הכללי. שם היא ערכה גם מכירה של מטפחות בדגמים נדירים ומיוחדים.

אך מי שכבשה את הערב היתה ללא ספק האמנית והזמרת מירי אור, שגרמה לנשים לצחוק, לבכות, לשיר ולרקוד לשמוח להתרגש ומאוד ליהנות. אחרי השירה והסיפור האישי מלווה בהרבה כח שמחה ואמונה, נערכה הפרשת חלה משותפת ברחבת הלובי בהם כל אחת מהמשתתפות ביקשה ישועה פרטית וישועה לכל עם ישראל. הציבור שהיה מגוון היו מקרית צאנז, ממרכז העיר, ציבור כללי, קרית השרון, נשים המתגוררות בשכונות סיפרו כי מזמן לא יצאו בתחושת התרוממות כזו, ואין ספק שהאור השמחה והקדושה שהותיר בהן הערב הזה ימשיך איתן לכל ימות השנה אי"ה. תודה רבה למארגנים לר' גבריאל יצחקוב , סניף לאומית מהדרין, שבאמת עושה לילות וימים למען בריאותם של תושבי העיר נתניה. תודה

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *