מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הם רק רוצים לרקוד

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי הם רק רוצים לרקוד איליי שלום רקדן מוזה. קרדיט מרכזים קהילתיים מזרח נתניה

 מרכזים קהילתיים מזרח נתניה מבית החברה למתנ"סים הארצית, מקדמים את האקדמיה למחול במתנ"ס קרית השרון

ריקוד הוא הן לנפש והן לגוף. מרכזים קהילתיים מזרח נתניה פתחו במתנ"ס קרית השרון בית ספר  למחול "מוזה".  המרכז בתמיכתו של מרכזים קהילתיים מזרח נתניה זוכה להצלחה מרובה עם 500 תלמידים ותלמידות הלומדים בו את כל סגנונות המחול .

"מוזה" מנוהלת על ידי אורית סגל, בוגרת אנסמבל בת-שבע ובוגרת האקדמיה למחול בירושלים ואוניברסיטת "לידס" באנגליה. אורית בחרה  בקפידה את המורים, כולם רקדני להקות ומורים מובילים בארץ במגוון תחומי המחול: היפ הופ, בלט קלאסי, בלט לגיל הרך, מחול מודרני-ג'אז, אקרובטיקה, התעמלות אמנותית ועוד.

 

סגנון ההיפ הופ במוזה מועבר ע"י הרקדנים החזקים ביותר בארץ המככבים בכל קליפ, הופעה ואירוע הקשור בהיפ-הופ ברחבי הארץ ובעולם. תענוג לראות את הילדים נסחפים בהתלהבות אחרי החבורה המוכשרת הזו, ומתקדמים במהירות מטורפת. צוות המורים שהגיע היישר מתוכנית הטלויזיה 'רק רוצים לרקוד' מזמין בחסות המרכז הקהילתי את תושבי האזור והסביבה להתנסות של שבוע חינם.

 

אורית סגל מנהלת "מוזה" מספרת : "במשך  שנים, מעט מאוד בנים העזו להכנס לשיעורים במוזה. לפני כשלוש שנים נכנס יום אחד לסטודיו איליי שלום (תלמיד כיתה ח'), וביקש להתחיל לרקוד למרות שלא רקד אף פעם. הוא התחיל בשיעורי היפ הופ ויום אחד נכנס לשיעור בלט והתאהב. מאז הוא רוקד כל יום את כל הסגנונות ומככב על במות שונות ברחבי הארץ. בעקבותיו החלה נהירה של בנים בכל הגילאים שקיבלו אישור לכך שאפשר להיות גבר גבר וגם רקדן מדהים. כיום רוקדים במוזה כ70 רקדנים מופלאים, חלקם הגדול במסלולים מקצועיים ובלהקות תחרותיות. המפגש בין הבנים לבנות בתוך עולם המחול יוצר אווירה מיוחדת במינה".

 

מ"מוזה" במתנ"ס קרית השרון נמסר : "אנו מייחלים שמכאן יתחיל שינוי של ממש בגישה השמרנית כלפי בנים בעולם המחול ומזמינים את כל מי שהריקוד זורם לו בדם להצטרף אלינו לשבוע ניסיון חינם".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408