מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בט'ו בשבט תעופו על עצמכם

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי shutterstock_ צילום-הדקו חגורות -

 

הנכם מתבקשים להדק את חגורות הבטיחות, אנחנו ממריאים!  אורח מיוחד נוחת בקניון עיר ימים – מטוס  אמתי! ובמהלך ינואר ופברואר, כל הילדים מוזמנים להיכנס לתא הטייס ולהתנסות בסימולטור טיסה, לבנות טיסנים בסדנת יצירה, לשחק במסלול מרוצי מכוניות ולהצטלם בחלל החיצון בחליפת חלל… והכל בחינם.

 

חולמים לגעת בשמים? קניון "עיר ימים" מארגן לכם פעילות שתעיף אתכם גבוה!

 

לראשונה בישראל, במהלך ינואר ופברואר הקניון הופך לשדה תעופה!  עם  מטוס אמתי בגודל מלא, סדנת טיסנים  ואפילו תוכלו לחזור הביתה עם תמונה שלכם בחליפת חלל – כי מי רוצה להישאר על הקרקע כשאפשר לחוות את השמיים?

 

בקומת הפארק של הקניון יחכה לכם מטוס "צוקית" בגודל מלא , שם תוכלו להתנסות בסימולטור אשר ידמה טיסה אמתית, ותוכלו לבחון את כישורי הטיס שלכם. בקומה העליונה יוקם מתחם מסלול מרוצים אתגרי של מכוניות על שלט בו תוכלו להתחרות עם חבריכם על תואר "השומאכר הבא של ישראל".

הקטנטנים לא יישארו מקופחים, ואף שהם אינם יכולים לדמות טיסה, הם ייהנו במתחם משחקים של מכוניות לגו מיוחד לקטנטנים (עד גיל 4).

סדנת יצירה של בניית טיסנים תלמד אתכם כיצד להרכיב את הטיסן שלכם בצורה מושלמת, וכמובן תספק את החומרים וההדרכה כדי שתצאו עם יצירת מעופפת פרי ידכם, וכדי שהמזכרת מחורף התעופה שלנו תשאיר אתכם עם טעם של עוד, אתם מוזמנים להצטלם בעמדת הצילום מהחלל החיצון שלנו – ולהיראות כמו אסטרונאוט מן השורה. כלל הפעילויות הן ללא עלות ופתוחות לקהל הרחב.

 

כניסה חופשית

 

תאריכים:

 

ימי ג' ו ד' בתאריכים 23-24.1, 30-31.1, ו6-7.2

 

שעות 16:00 עד 19:00

 

קניון "עיר ימים", רח' בני ברמן 2, נתניה

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408