מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אירועי קיץ מהנים בנתניה

שם הכותב: עדי שבתאי אירועי קיץ בנתניה 1

גם השבוע השתתפו אלפים מתושבי העיר במגוון אירועים לכל הגילאים שהתקיימו בעיר.

מאות ילדים חגגו עם משפחותיהם בהפנינג בגן תשרי בקרית השרון שכלל מתקנים מתנפחים, מופע קרקס, סדנאות ג'אגלינג ועוד הרבה פעילויות משפחתיות מהנות.

אירועי קיץ בנתניה 2

בימים שלישי ועד חמישי התקיים זו הפעם הרביעית בנתניה הפסטיבל הבינלאומי לליצנות. הפסטיבל, שכבר הפך למסורת בעיר,  נפתח ביום שלישי עם שלוש הצגות ליצנות, בבכורה באולם דורטמונד בהיכל התרבות העירוני התקיימו גם אירועי חוצות בכיכר העצמאות עם שלל מופעי ליצנות משעשעים מהארץ ומהעולם.

 

ביום חמישי התקיים גם מופע של מרדכי בן דוד אשר ארח את ישי ריבו במופע סוחף בספורטק נתניה.

 

יום שישי גם הוא התאפיין בפעילות במוקדים מרכזיים: תוכנית הדגל של ערוץ 24 הגיעה לשידור חי בנתניה מטיילת איילנד המרהיבה בספיישל "שישי שמח" עם מאור אדרי ובהשתתפות אלי לוזון, תמיר גל, פיני חדד, שימי רון, לואי עלי ואבי חלפון בהופעות חיות, בהנחייתו של ירון אילן.

אירועי קיץ בנתניה 3

במוזיאון העיר  נתניה התקיימה הרצאה מאת ברוריה בר שדה בנושא העפלה במלאת 78 שנים להגעתה של אוניית המעפילים האחרונה "אגיוס ניקולאוס" אל חופי נתניה, ובסיומה סיור תיאטרלי ברחבי העיר עם ארז דיין, המשחק במהלך הסיור דמויות מתולדות המושבה נתניה.

נושא ההעפלה היה גם מרכז שעת הסיפור לילדים במוזאון ביום שני 14.8, ובו התארחה שולה שמידק שהקריאה את ספר הילדים שכתבה "סיפור על ציפור ואדם שחצו את הים". סיפור המבוסס על סיפור חייו של סבא יצחק, ושזורים בו אירועים היסטוריים החל מהגעתו לישראל בספינת מעפילים דרך מלחמת השחרור ועד ימינו.

אירועי קיץ בנתניה

בפלנתניה – מרכז מדע חלל ותרבות ע"ש מדראמה ממשיכים במסורת הרצאות בימי ד' והפעם עם אלעד לרנר, בהרצאה בנושא "טכנולוגיות חלל". כמו כן נהנו ילדים ומשפחותיהם ממופעים מדעיים.

 

לקינוח אירועי השבוע, הופיע הצמד מוטי וקאיה במסגרת "מוצ"ש עברי" בכיכר העצמאות החדשה בערב זמר עברי ושירה בציבור.

 

 

 

 

צילום: רן אליהו, נורית מוזס, נמרוד גליקמן

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים