מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אז איפה מטיילים בפסח?

גן לאומי אפולוניה צילום יעקב שקולניק (2)

החופש ארוך, הילדים בבית ואתם מחפשים להעביר את ימי חול המועד בחוויות משותפות ומעניינות ריכזנו עבורכם את הפעילויות המובילות של רשות הטבע והגנים לחג הפסח באזור מרכז. 

צרים על אפולוניה

פעילות ססגונית לכל המשפחה, שדרכה יסופר סיפורה המרתק והצבעוני של התקופה הצלבנית באפולוניה. מי היו האבירים הצלבניים? מדוע הגיעו לכאן? במי הם נלחמו ואיך נראו חיי היומיום שלהם?

במרכז הפעילות הצגת כלי מצור ייחודיים שנבנו בדיוק כמו כלי הלחימה שבאמצעותם צרו הצלבנים על המקום, והמחשת הירי בכלים אלו. עוד בפעילות הדרכות, מוזיקה בכלי נגינה מימי הביניים, והרצאות דינמיות המכניסות את הקהל לחיי היומיום של האבירים והגבירות. לצעירים – תיאטרון בובות ברוח התקופה, ולגדולים יותר – אימוני אבירים צעירים.

היכן: גן לאומי אפולוניה

מתי: שני עד רביעי 2-4.4, בשעות 10:00–15:00

ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר (מבוגר 22₪ ילד 9 ₪ ), חינם למנויי רשות הטבע והגנים.

לילה בירקון וסיור לאור עששיות

חניון הלילה של גן לאומי ירקון מזמין אתכם לחוויה משפחתית מלכדת בשטח הפתוח. בואו לבלות לילה תחת כיפת השמיים בחוויית קמפינג שאינה מורכבת במיוחד. אתם מביאים אוהל ושקי שינה, אוכל וכלי בישול, ואנחנו מספקים מים זורמים, מקלחת ושירותים, וחוויית לילה בגן הלאומי, כמובן. המשפחות הלנות מוזמנות להצטרף לסדנת יצירת עששיות מקרטון, ובסיומה נצא לסיור באור אחרון  לאור העששיות מעשה ידיכם. בסיור מתחדדים כל החושים ומתגלים החיים של הלילה.

היכן: גן לאומי ירקון-מתחם מקורות הירקון

מתי: יום שישי 6.4

לפרטים נוספים ולהזמנת מקומות לינה בחניון הלילה במערכת ההזמנות אונליין

ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר (מבוגר 28₪ ילד 14 ₪ ), חינם למנויי רשות הטבע והגנים.

ומי ירקון- צילם דורון ניסים 2ק

רוכבים לאורך הירקון – טיול אופניים

אנו מזמינים אתכם לטיול רכיבה על אופניים בשבילי גן לאומי ירקון. הביאו איתכם אופניים ורכבו בעקבות שלטים שיובילו אתכם לפינות חמד נסתרות. המסלול מתחיל בגן לאומי ירקון-מתחם תל אפק אנטיפטריס, חוצה את בריכת הנופרים המרשימה, נכנס למתחם מקורות הירקון וחולף על פני השביל הרומנטי עד בית הבטון. המעוניינים יוכלו לשוב באותה דרך, אחרים יוכלו לחצות את הירקון ולחזור על גדתו הימנית כל הדרך חזרה לתל אפק-אנטיפטריס. לאורך המסלול יחכו לכם תחנות הדרכה ופעילות שתספר את סיפורו של הירקון דרך חוויה.

הטיול מותאם לרכיבה משפחתית.

היכן: גן לאומי ירקון-מתחם תל אפק אנטיפטריס

מתי: שני עד רביעי 2-4.4, בשעות 14:00-11:00

ללא תשלום נוסף על דמי הכניסה לאתר (מבוגר 28₪ ילד 14 ₪ ), חינם למנויי רשות הטבע והגנים.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408