מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

VIBE טוב

שם הכותב: הילה מלקי מסלטי vibe1 in3D-הדמייה-

נתניה ממשיכה למשוך אליה עסקים ויזמים. השבוע נודע כי בפארק העסקים והטכנולוגיות ע"ש ספיר בעיר ייפתח בתחילת 2018 מתחם המשרדים המשותפים הראשון באזור.

vibe2 in3D-הדמייה-

המתחם המשתרע על פני כ- 1000 מ"ר יכלול עמדות להשכרה בחלל פתוח או סגור, טרקלין עסקים ומרפסת גדולה לאירועים והשקות. הנגישות למתחם קלה והוא שוכן בסמוך לתחנת הרכבת.

המתחם שיקרא  VIBE בבעלות היזמים ניר קלז ואסף לגזיאל, יפתח בקרוב וישמש כבסיס לחברות הסטארטאפ הרבות העובדות באזור וליזמים צעירים.

חברות טכנולוגיה שיפעלו מהמתחם ייהנו מקישורים וחיבורים טכנולוגיים ועסקיים, הרחבת ידע ומיצוי הפוטנציאל העסקי והטכנולוגי.

vibe3 in3D-הדמייה-

ניר קלז, מנכ"ל VIBE "החלטנו לפתוח את המתחם בנתניה, לאחר שגילינו צורך אמיתי של יזמים מהאזור למתחם עבודה משותף שייתן להם את היכולת להשקיע את כל מרצם בפעילות הליבה שלהם ולא יחייב אותם לחוזים ארוכי טווח. ההחלטה לפתוח את המתחם בפארק העסקים והטכנולוגיות ע"ש ספיר הוכיחה את עצמה ומיום תחילת השיווק לפני כשבוע ועד היום, הושכרו כבר למעלה מ- 30% משטחי המתחם.  מתחם VIBE מתאפיין בעיצוב מוקפד וברמת גימור גבוהה ובמיקום מושלם בצמוד לתחנת הרכבת ספיר. ומהווה בשורה אמתית לחברות טכנולוגיה קטנות וסטארטאפים צעירים. אנו מודים מאוד לעיריית נתניה  על תמיכתה בנו לאורך כל הדרך".

ראש העיר, מרים  פיירברג-איכר בירכה את החברה על בחירתה לפתוח את המתחם בנתניה וציינה כי "נתניה מושכת אליה עסקים וחברות רבות הבוחרות לקבוע בה את ביתן, זהו צעד נוסף וחשוב בעידוד תעסוקה מקומית איכותית, מתחם זה יהווה אבן שואבת ליזמים מכל הארץ".

תגובה אחת

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3363