מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

התחדשות עירונית הלכה למעשה: הבניינים הישנים ייהרסו; במקומם ייבנו חדשים

שם הכתב: יאיר אברהם

חברת מכלול התחדשות עירונית חתמה על הסכם ליווי לפרויקט התחדשות עירונית בנתניה בהיקף של 145 מיליון שקל.

חברת מכלול התחדשות עירונית חתמה עם חברת הרצל בן דוד על הסכם ליווי לפרויקט התחדשות עירונית בנתניה בהיקף של 145 מיליון שקל. במסגרת הסכם הליווי החברה תעניק גם בטוחות על פי חוק המכר לרוכשי הדירות וערבויות לבעלי הדירות בפרויקט שיונפקו ע"י חברת הביטוח כלל. היקף המכירות הצפוי בפרויקט הינו כ- 85 מיליון שקלים.

מדובר בפרויקט "פטיו" שיבנה במסגרת  תמ"א 38/2, הכולל הריסה ובניה מחדש של 60 יחידות דיור בשני בניינים, מתוכן 24 יחידות דיור לבעלי הדירות הקיימים ו-36 יחידות שישווקו על ידי היזם.  הפרויקט ממוקם ברחוב ירושלים בנתניה הפרויקט כולל דירות פנטהאוז, דירות גן, דירות 3,4,5 חדרים גדולות ומרווחות החל מ-2.2   מיליון שקל.

חברת מכלול פעילה בשוק החל מאמצע 2018 והיא מתמקדת במימון פרויקטים של התחדשות עירונית כמוצר תחליפי למערכת הבנקאית. מכלול נותנת פתרון מימוני כולל : אשראי כספי, השלמת הון ללקוחות שצריכים , ערבויות  לבעלי הדירות ובטוחות ע"פ חוק המכר לרוכשים בשת"פ עם חברת הביטוח כלל.

מהחברה נמסר לעיתון השבוע בנתניה, כי הפרויקט ממוקם באזור שקט במרחק הליכה מכיכר העצמאות, תחנה מרכזית, מרכזי הקניות, השוק, מרכזים קהילתיים, בתי כנסת, בתי ספר, קניון השרון והטיילת.

איילת רוסק מנכ"לית מכלול ציינה, כי "שוק המימון החוץ בנקאי מהווה זרז להוצאת פרויקטים של התחדשות עירונית לפועל, בניגוד לבנקים שבהם תהליכי מימון להתחדשות עירונית נחשבים ארוכים ומסורבלים. כניסתם של עוד פרויקטים של התחדשות עירונית תצריך פתרונות מימון מגוונים ואנחנו ערוכים לכך כמו גם למתן סל של פתרונות לבעלי הדירות ברמת הביטחונות בעת ביצוע הפרויקט". עוד ציינה כי "זו דוגמא מצוינת ללקוח בעל ניסיון רב, המחוזר ע"י המערכת הבנקאית אשר בחר לעבוד עם מכלול בשל פשטות ויעילות תהליך המימון לצד הצעת מחיר תחרותית".

חברת הרצל בן דוד מנוהלת על-ידי שומרי בן דוד, דור שני למשפחת הקבלנים בן דוד הוותיקה והמעורה היטב בנדל"ן בנתניה. החברה הוקמה בשנת 1970 על-ידי אבי המשפחה ובשנת 2010 נכנסה לתחום ההתחדשות העירונית. בין הפרויקטים הבולטים של החברה: פרויקט התחדשות עירונית בקריית נורדאו.

 

בתמונה: פרויקט פטיו, רחוב ירושלים

2 תגובות

  • שושי פיטוסי says:

    מה הסבירות שיהיה פרויקט כזה ברחובות יוחנן הסנדלר ודב הוז בנתניה
    אשמח לתשובה

  • מרוצה מהתוצאה ומפרגן לחברה says:

    מציע שתתקשרי לחברת בן דוד ותקבלי את המענה המלא

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *