מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

שרה נתניהו: מה מסתתר מאחורי האישיות השנויה במחלוקת?

2017-11-15_075303

עד עכשיו התאפקתי מלנתח את אישיותה של גב' שרה נתניהו. משהו עצר בי. אולי פחדתי לגלות כל מיני דברים שלא אוכל לפרסם. אולם אחרי שצפיתי בראיון עם עוזרת הבית שירה רבן – הזדעזעתי. עד כאן! אמרתי לעצמי. חייבת לדעת מה אומרת מפת לידה נומרולוגית קבלית, ומה מסתתר מאחורי האישיות השנויה במחלוקת. אז בדקתי וחקרתי, ותראו מה גיליתי. סקרנים? בואו איתי… 

שרה נתניהו . ציונה אבירם

השם: שרה נתניהו עפ"י הקבלה- מה מלמד אותנו?

השם שרה בא מלשון שררה. יש לה צורך להיות בשליטה על ענייני הבית, בן הזוג ובכלל. חשוב לה לומר את המילה האחרונה, ויש לה נטייה להפגין את הצד האינטלקטואלי שלה כפסיכולוגית חינוכית, יותר מאשר את הצד הרגשי, הנשי והחם שלה. היא אישה עצורה, בעלת נטייה לכעס, שומרת סודות ומסתירה את האמת. יש לה רגשות עזים, אבל היא לא מרשה לעצמה לבטא אותם בחופשיות.

 עוד על השם שרה נתניהו מבחינה קבלית:

  • שורש הנשמה מצביע שעליה ללמוד לעשות שינויים מרחיקי לכת ללא שום חשש ובאומץ. ללמוד להתחבר לכל מה שמתחת לפני השטח, על מנת להתחיל בתהליכי שינוי. להבין את המניעים הנסתרים, ולעשות טרנספורמציה.
  • הכוכב השולט עפ"י הקבלה מסמל תנועתיות ותקשורת. שרה נתניהו אישה סקרנית וגם חסרת מנוחה. היא רוצה לדעת הכל, משום כך היא צריכה ללמוד להתביית ולהירגע. היא אומנית הדיבור ובעלת יכולת להתבטא. הבעיה שלה שהיא צריכה ללמוד להתחבר לאנשים דרך הרגש ולא רק השכל.

 תאריך לידה של שרה נתניהו  5.11.1958 – מה מספר לנו?

  1. מספר יום הלידה 5מצביע על חדות אבחנה, יכולת וורבלית וזריזות מחשבה. החיים דינמיים ויש צורך לעשות שינויים תוך כדי הסתגלות למצבים שונים בחיים. שרה נתניהו אוהבת מאד חופש ונסיעות – והגזמה, עלולה לגרום לנסיגה בהתפתחות האישית והמקצועית שלה. כדי להשתפר עליה למתן את הדחף הפנימי, ולהיות ממוקדת במטרות שלה.
  1. מספר גורל 21=3מצביע על קושי עם נחישות והחלטיות. יש לה הרבה התלבטויות וגם רגישות לאגו. עבודה אישית עשויה לשפר את הביטחון העצמי של גב' נתניהו, ולהביא לשיתוף פעולה ואיזון רגש \ שכל. ולמה? כי 1=שכל…2=רגש. ברגע שתהיה מחוברת למודע ותת מודע- כל העולם יהיה פרוס לפניה. בנוסף, מספר 3 מצביע על דרמות מיותרות ולקיחת דברים בפרופורציה לא נכונה. לדוגמה הריאיון של גיא פלג עם עוזרת הבית שירן רבן, שם תיארה את התנהגותה הדרמתית של גב' נתניהו.

 גלגול קודם\זיכרון נשמתי של שרה נתניהו – מה מספר לנו?

השיעור שלה מלמד שלא פשוט לגברת לראות תוצאות בחיים. עליה ללמוד בחיים אלה, לתת יותר ולקבל פחות. לא להיות אנוכית, ולהתחשב באחרים. עליה ללמוד להיות פחות מרוכזת בעצמה ולהשתחרר מאימפולסיביות. קיימת תחושת איום על האגו, משום כך יש פחד מדיכוי בגלגול זה. עליה ללמוד לעגל פינות ולעבוד בשיתוף פעולה ממקום של הקשבה ופחות להתווכח.

 פסגה ואתגר עפ"י תאריך לידה של שרה נתניה מאד מעניין

מגלה הוא על צורך להתרחבות הנשמה, רצון ללמוד ולהתפתח רוחנית. תקופה של התבודדות וביקורת עצמית. ויש גם אתגר! ההצלחה להגיע לגבהים רוחניים תלויה במידת האופטימיות ושמחת החיים של הגברת. ז"א שעליה להיות שמחה, לזרום, לא לתת לדאגות, לעצבות ולדיכאון להזדחל לחיים שלה.

 לסיכום – ראינו מי היא באמת שרה נתניהו, ומהם השיעורים שלה בחיים. מקווה אני שהמסרים ששלחתי כאן יגיעו לאוזניים קשובות. כי מי שירוויח מכך זו היא בעצמה, מקורביה וכל עם ישראל שיזכה לראות ראש ממשלה מאוזן  ונינוח. ולא סתם נאמר: מאחורי כל גבר מצליח עומדת אישה.

בהצלחה מכל הלב,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים