מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

רוכשים דירה מקבלן

שם הכתב: אייל קורסיה קורסיה חתוך

מי מכם שישב בפגישות טרם רכישת דירה חדשה מקבלן ודאי קיבל יחס מלטף ומחבק והכל על מנת להביאכם לחתום על הסכם רכישת דירה מקבלן. מה שמרבית הלקוחות אינם יודעים היא העובדה כי מרבית ההסכמים עליהם חותמים זוגות הינם הסכמים אשר ערוכים טיפ טופ ע"י עוה"ד של הקבלן כך שישקפו את רצון ואינטרס הקבלן והקבלן בלבד.

תפקידו של המייצג אתכם בדרך לרכישת הדירה הוא למצוא ולזהות את אותם סעיפים בעייתיים בהסכמי המכר, לשדרג אותם ולישנותם כך שיהיה איזון נכון בין זכויות הקבלן לזכויות הרוכש.

מרבית האזרחים בישראל לא יוכלו לאמוד את משמעות הסעיפים המעוגנים בהסכמי המכר ועל כן בחינת אותם סעיפים בהסכמי המכר ראוי שיבחנו ע"י איש מקצוע מתחום הנדל"ן.

אחת הבעיות הנפוצות בדירות חדשות מקבלן ועפ"י רוב היא ליקויים, נזילות וחריגות בנייה. ראוי להבין כי היה והקבלן חרג מהתכניות עשוי הדבר להביא לעיכוב משמעותי ברישום זכויות הבניין כבניין משותף כך שכל דייר ירשם כבעלים של דירתו בטאבו.

במקרים אחרים מתגלים ליקויים ונזילות של צנרת פנימית כנגזרת לבנייה לקויה ומהירה, דבר אשר עשוי להקשות עליכם להשכיר הנכס או למצע מכירה עתידית וזאת מבלי להזכיר את אופציית ירידת ערך הבית.

עוה"ד המטפל ידאג לבצע בדיקת מצבו הקנייני של הנכס, היתרי בנייה, מיסים, ערבויות בנקאיות של הקבלן, בדיקה מיהו הקבלן שמבצע בפועל את הבנייה, הסכמה על שינויים בדירה כדוגמת החלפת מרצפות או מטבח אשר לשינויים אלו נבקש מחירון, הבנה והסכמות לעניין מועד מסירת החזקה בנכס לבני הזוג וכן מהו גובה הפיצוי במצב דברים בו הקבלן מאחר במועד מסירת החזקה מעל למוסכם (בחוק ובהסכם), ולסיום יש לוודא ולעמוד על רישום הבית כבניין משותף.

אם כן ולסיכום נראה כי רכישת דירה מקבלן אינה אקט פשוט וההפך הוא הנכון בדרך להוצאה הכספית הגדולה ביותר של זוגות צעירים בישראל מומלץ לעבור אצל כל עו"ד המתעסק בתחום המקרקעין כך שידע לייצר עבורכם כרית בטחון לכל מקרה שלא יקרה.

משרדנו עתיר ידע ובעל ניסיון מוכח בתחום המקרקעין, מלווה עשרות זוגות מידי חודש בדרכם לחיים החדשים ולרכישת המוצר היקר כיום במשק הישראלי-דירת מגורים.

בטרם תרוצו להשקיע את כל הונכם ברכישת דירה מקבלן ראוי כי תקבלו ייעוץ והכוונה של עו"ד מהתחום, האופן היחסי של עלות הדירה הנרכשת אל מול לקיחת ייצוג משפטי אמור לספק לכם הגנה על אותו מוצר יקר-דירת המגורים.

חייגו עוד היום ללא התחייבות:

"אייל קורסיה ושות'"

טלפון: 050-6351208

מאמר זה מספק מידע כללי וראשוני בלבד ואין הוא בא בשום מקרה להחליף ייעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור ללא היוועצות עם עו"ד. ויודגש כי הכתוב במאמר זה נכון למועד כתיבתו בלבד.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408