מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

קשובים לחיילים

שם הכותב: עדי שבתאי המכבסה

לקראת ספטמבר – תפתח בנתניה "המכבסה", מיזם חברתי שישרת חיילים, חיילות ובני שירות לאומי, תושבי העיר נתניה. "המכבסה" תהיה פתוחה בסופ"שים ותעניק שירותי כביסה וייבוש ב-10 שקלים בלבד. 

חיילים או בני השירות הלאומי, הגרים או משרתים בנתניה והסביבה, מוזמנים להשתמש החל מחודש ספטמבר בשירותי "המכבסה". מדובר בשירות עירוני נוסף שמקדמת עיריית נתניה בעבור תושביה המתגייסים לכוחות הביטחון והשירות הלאומי ומטרתה לסייע להם ליהנות מכבסים נקיים.

המכבסה החברתית הראשונה תספק שירותים של כביסה וייבוש עבור חיילי צה"ל ובנות השירות הלאומי, בעלות של 10 שקלים ועם הצגת תעודה.

המכבסה תמוקם ברחוב "תל-חי" (מתחת למבנה של הגג) ותופעל על ידי מתנדבי "יחד למען החייל", שם מבטיחים להעניק שירות מעולה, יחס חם ואדיב וכאמור מחירים משתלמים ושווים לכל כיס.

לדברי חבר המועצה רפי ימין, הממונה על הצעירים בעירייה, זהו צעד נוסף אשר עושה עיריית נתניה עבור החיילים והחיילות ועבור בני ובנות השירות הלאומי הנתנייתים.

למיזם שותפים בה"ד 09 ו"הגג" באגף הנוער והצעירים, בשיתוף סניף נתניה של יחד למען החייל, מחוז המרכז

 

מאריתו קבדה, ראש אגף הנוער והצעירים: " מיזם המכבסה מבית בה"ד 09, הוא צעד משמעותי נוסף שאגף הנוער והצעירים מקדם בעבור החיילים ובני השירות הלאומי בני העיר, בתמיכה מלאה של ראש העיר, מרים פיירברג-איכר במסגרת חזונה, לקדם בקדנציה זו את נושא הצעירים. אנו גאים בהם ושמחים להעניק להם בחזרה על השירות המשמעותי, להקל במקצת על ההורים ולהמשיך להיות קשובים לצרכיהם".

 

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים