מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

קורס בוטוקס – מה לומדים בו במסגרת הקורס

בוטוקס

אין זה סוד, שבשנים האחרונות, יותר ויותר נשים וגם גברים בוחרים לעבור טיפולי בוטוקס, טיפולים אשר במהלכם רופא שמתמחה בטיפולים מסוג זה מזריק להם את החומר בנקודות שונות בפנים, מתוך כוונה להעלים קמטים שונים שנוצרו עם הזמן, מדובר על קמטי הבעה שנוצרו במהלך השנים, גרמו שינוי בעור ויצרו מראה יותר זקן לפנים.

טיפולים אלו הפכו להיות מאוד פופולאריים החל משנות התשעים, ובשנות האלפיים הוא כבר להיות כמעט מוצר בסיס עבור טיפולי אסתטיקה בקרב רופאים ומטופלים אשר ביקשו להצעיר את מראה הפנים שלהם ולהיראות הרבה יותר רעננים ויפים.

על מנת להעניק טיפול כזה, יש לעבור קורס בוטוקס מקצועי, קורס אשר מכין את הרופאים לכל הנושא, בין אם זה בהקשר של שימוש בחומר ובין אם זה בהקשר של עור הפנים, קמטים וכדומה. הקורס מועבר על ידי רופאים ואנשי מקצוע, ומי שיכול להירשם אליו הם אך ורק רופאים ורופאות, אשר יכולים ורוצים להעניק את הטיפול למטופלים שלהם במרפאה הפרטית שלהם או במרפאה בו הם עובדים כשכירים.

למה משתלם ללמוד את הקורס

לפני שנסביר מה לומדים במסגרת הקורס, חשוב לדעת למה משתלם ללמוד. התשובה היא מאוד פשוטה, בצורה כזו אפשר להרחיב את היריעה בנושא ולספק למטופלים אופציות טיפול נוספות. בין אם רוצים לעשות את זה מטעמים אסתטיים ובין אם מסיבות אחרות.

היום, כשאנחנו יודעים שמטופלים ומטופלות רבים מחפשים דרכים כיצד לשמור על מראה פנים צעיר ורענן, אי אפשר להימנע מהאפשרות לספק להם שירות שכזה. רופא שמתעסק ברפואה אסתטית ולא מספק טיפולי הזרקות בוטוקס, מוותר על פלח שוק מאוד משמעותי וגורם לך שפציינטים פוטנציאליים פשוט יפנו אל רופאים אחרים.

לכן קורס כזה, אשר מהווה סוג של השתלמות, הוא מאוד נכון וחכם עבור רופאים ורופאות שמתעסקים בתחום.

מה לומדים במסגרת הקורס

הקורס מתחלק לכמה רבדים. יש את הרובד התיאורטי שמתייחס לחומר עצמו, לומדים מהו, כיצד הוא משפיע, מה הוא מייצר, איך הוא משפר את מראה הפנים, איפה אפשר להשתמש בו וכיצד.

יש את הרובד שמתייחס לעור עצמו, מה זה קמטי הבעה, איך הם נוצרים, איך הם משפיעים עלינו וכיצד הם מושפעים מהחומר עצמו, כיצד משתמשים בו באופן כזה שהוא ישפיע עליהם בצורה נכונה.

מעבר לכך יש את העניין המעשי, איך מזריקים, איפה ובאיזו כמות, איך מטפלים בתופעות לוואי במידה והן נוצרות (ומה הן התופעות לוואי האפשרויות ועוד).

הקורס גם מספק את כל המידע לגבי ההכנה הטיפול, מי יכול לעבור אותו ומי לא, מתי אפשר לעבור אותו ועוד.

סביר להניח שחלק מסוים מהחומר, יהיה שכפול של חומר שלומדים במסגרת לימודי רפואה, אך כאן יהיה יותר מיקוד בהקשר של טיפולי בוטוקס עצמם.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408