מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

פרויקט החתימה לגני העירייה- גם השנה!

שם הכותב: הילה מלקי מסלטי פרוייקט החתימה עוד טל פומרנץ לביא

רוב הליך הרישום נעשה דרך האתר המקוון של עיריית נתניה. עם זאת, במקרים חריגים- על חלק מההורים לגשת פיזית למוקדי הרישום. מדובר על מקרים בהם יש שינוי בכתובת המגורים, אישור ההורה השני במקרה של הורים גרושים וכו'.

הליך הרישום החריג, בשונה מהליך הרישום המקוון- הוא מורכב יותר: ההורים נדרשים להתרוצץ בין מוסדות העירייה, להמתין בתור, למלא טפסים ולהמציא לעירייה מסמכים שונים- בהם גם מסמכים אשר נחתמו ואומתו על ידי עורך דין.

גם השנה נרתמה לפרויקט עו"ד טל פומרנץ- לביא ממשרדה של עו"ד ענת לביא אזולאי בנתניה.

עו"ד פומרנץ- לביא: "לאור ההיענות לפרויקט בשנה שעברה, גם השנה, החלטנו במשרד להמשיך עם המסורת- לעזור ולסייע להורים, ככל שניתן, בהליך הרישום החריג לגני הילדים של העירייה- ולתת שירות של אימות חתימה בהתנדבות מלאה וללא עלות".

כלומר, כל הורה המבקש לרשום את ילדיו לגן עירייה וצריך אימות חתימה של עורך דין על גבי טופס ההצהרה- מוזמן להגיע למשרדנו ולקבל את השירות ללא עלות ובהתנדבות מלאה.

הפרויקט מתווסף ליתר הפרויקטים של המשרד (מתן הרצאות למועדוני גימלאים, סיוע בקבלת פיצויים בהתאם לחוק לנרדפי הנאצים וכו'..)- אשר שם על דגלו את רוח ההתנדבות ומתן השירות לציבור.

 

 

 

 

תגובה אחת

  • מאת שני אדרי:

    ומה לגבי רישום לגן עירייה כאשר עדיין אין לי חוזה חתום על דירה? גם בזה אפשרי לעזור?

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3363