מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

פנגו: החלה גביית תשלום על חניה בכחול לבן במועצה האזורית לב השרון

שם הכתב: ברק גולן לב השרון מוקאפ

פנגו, האפליקציה הפופולרית בישראל לשירותי חניה, רכב ודרך מודיעה היום כי המועצה האזורית לב השרון, החליטה להתחיל גבייה של תשלום על חניה בכחול לבן החל מיום ראשון ה-9.06.19. פנגו מאפשרת את ביצוע התשלום על חניה בכחול לבן בלב השרון באמצעות האפליקציה או המוקד הטלפוני שלה, כפי שמתקיים בכל הערים הגובות תשלום על חניה בכחול לבן. להלן האזורים: קניון דרורים, אזור תעסוקה פארק השרון ואזור תעסוקה תנובות.

 

ברחבי העיר יעמוד התעריף לשעת חניה על 5.3 שקלים, ללא הגבלת זמן חניה ואלו מי שייבחרו לחנות לאורך כל שעות היום ישלמו עליו 35 שקלים. כמו כן, מי שיבקשו לרכוש מנוי חניה חודשי ישלמו עליו 200 שקלים. לתושבי האזור יחולקו תווי חניה שיאפשרו להם לחנות במשך השעתיים הראשונות בחינם. שעות האכיפה בימים א'-ה' יהיו 9:00-19:00 ואלו בימי שישי וערבי חג האכיפה תתבצע בין השעות 9:00-13:00.

 

שמוליק סיימון, סמנכ"ל פיתוח עסקי בפנגו: "אנחנו שמחים לאפשר לתושבי המועצה האזורית לב השרון והסביבה לשלם על כחול לבן באמצעות אפליקציית פנגו".

 

אודות פנגו

פנגו היא האפליקציה הפופולרית בישראל לשירותי חניה, רכב ודרך. לחברה כ-2 מיליון לקוחות מנויים המשתמשים בשירותיה באופן שוטף. פנגו הוקמה בשנת 2007 והחלה כשירות סלולרי לתשלום על חניה ומאוחר יותר השיקה גם אפליקציה לתשלום על חניה. בשנת 2018 נבחרה פנגו על ידי משרד הכלכלה הישראלי לאחת מבין 100 החברות החדשניות בישראל. בשנים האחרונות מרחיבה פנגו את שירותיה ומבססת את אחיזתה בעולמות הרכב והדרך עם שירותים כמו, "פנגו ביטוח" ו"פנגו עד הבית" – איסוף הרכב לטיפול ולטסט. כמו כן מציעה פנגו גם תשלום על נסיעה בנתיב המהיר לתל אביב ובכביש 6 צפון ובקרוב בכבישי אגרה נוספים בישראל.

 

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408