מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

פורים למען הקהילה

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי פורים למען הקהילה

ביום חמישי שעבר הגיעו סטודנטים מהאקדמית נתניה לחלק משלוחי מנות במספר בתי ספר בנתניה וביניהם בתי הספר לחינוך המיוחד, הסטודנטים חילקו משלוחי מנות, שרו שירי פורים ושימחו את הילדים עדלאידע.

שלומי דהן מנכ"ל אגודת הסטודנטים: "זו כבר מסורת, כמו בשנים האחרונות שעמדתי בראש הארגון, גם כיום אני שמח וגאה לומר כי אגודת הסטודנטים ממשיכה להוביל קו חברתי עם שלל פעילויות למען החברה. השנה הגענו לשמח את ילדי בתי הספר "מורשה" והן את ילדי בית הספר "יהודה הלוי", מדובר בבתי ספר מקסימים לילדים ונערים מהחינוך המיוחד. לבתי הספר הגענו עם משלוחי מנות שחולקו לכלל התלמידים בבתי הספר, שימחנו את הילדים, שרנו שירים והיה פשוט כיף לראות את הילדים המדהימים האלו מאושרים. אני רוצה לשבח את הצוות המקצועי והמדהים בבתי הספר, את המורות והסייעות שנותנות את הלב והנשמה למען הילדים. אני רוצה לשבח כמובן את הסטודנטים שלנו באקדמית, שתמיד שמחים לתרום ולקחת חלק בפעילויות מבורכות כאלו, אני גאה בסטודנטים שלנו. בנוסף, אגודת הסטודנטים חילקה 100 משלוחי מנות ומטענים ניידים לחיילים בודדים ברחבי נתניה, זה המעט שאנחנו יכולים לעשות לטובת החיילים האלו שעזבו הכל והגיעו לשרת את המדינה בגפם. התפיסה שלי תמיד הייתה שלפני שאנחנו סטודנטים, אקדמאים, לפני הכל חשוב שנהיה בני אדם. חשוב להביט מסביב ולראות מעבר לחלקת האלוהים הקטנה שלנו, חשוב לשאול בכל יום ויום מה כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לתרום בחזרה לחברה."

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408