מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

על משכורתה של תושבת השרון הוטל עיקול -כך היה….

שם הכתב: עו"ד אייל קורסיה קורסיה חתוך

תושבת אזור השרון נקלעה בתום לב לחובות, דבר אשר יכול לקרות לכל אדם סביר. לעיתים האזרח מקבל מכתב אזהרה מההוצאה לפועל ולא באמת מייחס לו חשיבות, כאן המקום לפרוס בפניכם את חשיבות הטיפול במקרה עוד כשהוא בחיתוליו.

לא פעם קורה כי תשלום כזה או אחר טרם שולם בין אם המדובר על דוחות חניה, חוב למכולת, שיק שחזר ובין אם מדובר על כל חיוב כספי אחר, מרבית האזרחים מקבלים מכתבים לפיהם עליהם להסדיר את התשלום אך לצערנו לא כולם מייחסים לו חשיבות שכן לא תמיד במכתב מציינים את השלבים הבאים למקרה בו לא תסדירו את התשלום.

מה שקורה בהמשך ולאחר שזרקתם את המכתבים לפח, נקודת המוצא של רשות האכיפה והגבייה עשויה להגדיר אתכם כחייבים בעלי יכולת המשתמטים מתשלום חוב מה שעשוי להניב עיקולים שונים תוך כחודש ימים.

גברת א' תושבת אזור השרון נקלעה לחובות בעקבות טיפול לקוי והתנהלות לא נכונה דבר שכיח שיכול לקרות לכל אזרח, אלא ש-א' נזכרה לטפל בבעיות רק לאחר שכבר הוטל עיקול על המשכורת שלה, א' טוענת כי היא אינה יכולה להרשות לעצמה שלא לקבל את המשכורת הקרובה שכן יש ילדים הנצרכים לכלכלה, ביגוד, לימודים וכדומה, א' נכנסת למשרד עוה"ד אייל קורסיה ושות' כשהיא גוללת את סיפורה האישי אשר לכל הדעות לא היה משאיר עין יבשה, עם זאת הוסבר והובהר ל-א' כי בחובות יש לטפל בשלבים הראשונים על מנת למנוע עיקולים והגבלות ובכלל למנוע חוסר נוחות בתפקוד היום יומי.

צוות המשרד נערך להציל את המשכורת הקרובה של א' כאשר לטובת המשרד עמד כשבוע בלבד ליום קבלת שכר עבודה של א'.

לימים ועל מנת שלא נלאה אתכם בפרטים עיקול המשכורת שהוטל על א' בוטל כלא היה וכל זאת ע"י טיפול מזורז של צוות המשרד, א' עתה תמשיך לשלם את חובותיה בתשלומים חודשיים נוחים ללא כל עיקולים ולא הגבלות.

חשוב להבהיר כי עוה"ד המייצג אתכם עשוי לדאוג עבורכם למערכת כיפת ברזל משלכם כך שכל הליך שאמור להינקט כנגדכם יקבל יירוט משפטי שישאיר אתכם בחיי שיגרה תקינים ללא הפתעות.

הטיפול בחובות בשלבים הראשונים עשוי בראש ובראשונה לאפשר לעוה"ד לטפל בכם בצורה טובה נוחה ויעילה יותר, אף אם לא שמתם לב וכבר הוטל עיקול על הבנק או על המשכורת וכדומה אין זה אומר שזה הסוף וכי עדיף מאוחר מאף פעם, היום יותר מתמיד לנו עוה"ד הכלים לסייע לחייבים במדינת ישראל.

ראוי כי כל תושב עם חובות בהוצאה לפועל יבצע טיפול ממוקד בעלויות זניחות לטובת המשך חייו ועל מנת למנוע בעתיד אי נעימויות כמו גם על מנת למחוק את החובות במקרים אחרים.

חייגו עוד היום לקבלת ייעוץ ללא עלות.

אייל קורסיה ושות'-עורכי דין

טלפון:050-6351208

https://www.adv-dk.co.il/

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408