מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

על חובות, עיקולים והסדר תוך שבוע

טיפול נכון בחובות ובהגבלות עשוי לחסוך שנים של קשיים ועוגמת נפש. הפעם קבלו טסט קייס

מאת עו"ד אייל קורסייה

אבי [שם בדוי] תושב העיר, החליט לאחר 20 שנים בהם היה שרוי בחובות כבדים ללא יכולת לנהל חשבון בנק וללא יכולת לקיים חיי יום יום תקינים, לפנות למשרדו של כותב שורות אלו במטרה לבחון את חובותיו ולגבש דרך ואסטרטגיה לחיסול מלוא חובותיו.

אבי אמנם ישראלי אלא שבשנים האחרונות הוא מתגורר באחת ממדינות ארה"ב שם הקים משפחה, מצא עבודה והתחיל חיים חדשים. אבי רק לא ידע כי הותיר אחריו אי אלו חיובים שונים אשר טפחו להם במהלך השנים כאשר חלק מאותם חיובים היו לבנקים.

אבי צבר חוב לבנק בסך 393,000 ₪ כאשר קרן החוב הייתה 116,000 ₪, מאחר ואבי לא טיפל בתיק הרי שזה האחרון צבר ריביות ענק. עתה לאבי ילדים עת שהוריו מתגוררים בישראל ומה לעשות שהנכדים רוצים לראות את סבא וסבתא?

לצורך כך פנה אבי למשרדו של כותב שורות אלו ואף נוהלה פגישה אינטרנטית ע"י וידאו קונפירנס באמצעותה הועברו אי אלו מסמכים עפ"י דרישת משרדו של כותב שורות אלו.

לאחר שקידה ולימוד התיק של אבי נקבעה אסטרטגיית פעולה לפיה יעשה ניסיון לחסל את חובותיו של אבי בניהול מו"מ ולא ע"י פניה להליך פשיטת רגל או חדלות פירעון אשר שם יידרש לעמוד בתנאים נוקשים.

לאחר שאבי אסף את רשימת מלוא המסמכים להם נדרש כותב שורות אלו לצורך ניהול מו"מ יסודי ומקצועי, נכתבו כתבי הטענות אליהם צורפו מלוא האישורים והאסמכתאות הנדרשות  כאשר אלו הועברו לבנק.

בחלוף ימים בודדים החל הבנק לנהל מו"מ, כל צד הציג את טיעוניו ובסופו נקבעו סכומים זעומים לתשלום כנגד סגירת התיק.

לאבי היה חוב של כ-400,000 ₪ אשר נסגר חוסל ונמחק קליל [ע"י ניהול מו"מ נכון ומקצועי של עו"ד מומחה] כנגד ובכפוף לתשלום סך של 17,000 ₪ בלבד.

מיד לאחר סגירת הסכום אבי דאג לבצע העברה לידי הבנק, הבנק מצדו קיבל את הכספים ודאג להגיש בקשה לסגירת התיק כנגד אבי וביטול כלל ההגבלות עליו ובניהם גם צו עיכוב היציאה מהארץ שעמד כנגד אבי.

סופו של דבר אם יש לכם חובות ישנים לבנקים של מעל 10 שנים ועתה יש ברשותכם יכולת לגייס סכום לצורך סגירה של התיק הרי שע"י ניהול מו"מ מקצועי של עו"ד מומחה מהתחום ניתן יהיה בהמון מקרים לחסל לכם את החובות בפרק זמן צמקוצר וללא ניהול הליך משפטי ארוך ומסורבל.

הכותב, עו"ד אייל קורסיה, מומחה לייצוג חייבים מול רשויות. טלפון: 050-6351208 אתר: www.adv-dk.co.il

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *