מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

"עיקול" רישיון? מסתבר שיש חיה כזו

שם הכתב: עו"ד אייל קורסיה קורסיה חתוך

 

תושב נתניה קיבל בחזרה את רישיון הנהיגה במסגרת שורה של החלטות בעניינו בהוצל"פ. עו"ד אייל קורסיה במאמר על נגזרות לחובות שלא שולמו.

האם ניתן לעקל רישיון נהיגה? זו השאלה שלקוחות שואלים. ראשית נבהיר, כי פעולת עיקול היא סה"כ פעולה רישומית בלבד. רישיון לא מעקלים, אלא רישיון ניתן להגביל על-ידי בקשה המוגשת לרשם ההוצל"פ כנגזרת לחוב שלא שולם.

מה משמעות הגבלה על רישיון הנהיגה?

משמעות הדבר היא, כי בראש ובראשונה עליכם לטפל בחובות ולדאוג לעתיד נוח יותר בפעולות מהירות ויעילות אצל איש מקצוע מהתחום. בנוסף, משמעות העניין היא, כי עתה נאסר עליכם לנהוג ברכב שלא ברישיון וכי אף אם תוקף הרישיון פג ברי כי לא תוכלו לחדשו כל זמן שההגבלה תקפה.

אז מה עושים?

נפתח בסיפור של א' אשר הגיע למשרדנו לאחר שהיה חייב כספים בגינם נפתחו תיקי הוצל"פ וכנגזרת להזנחה הוטלה הגבלה על רישיון הנהיגה. א' הינו נהג משאית אשר כל פרנסתו תלויה ברישיון נהיגה בתוקף. התובע/ הזוכה היה חכם לדעת, כי א' משמש ביום יום כנהג ובחר, בצדק מבחינתו, להטיל הגבלה על רישיונו של א'.

לימים א' הגיע למשרד עוה"ד אייל קורסיה ושות' בטענה, כי עליו לחדש את רישיונו בבהילות אחרת יפוטר ממקום עבודתו. לא עברו כמה ימים ומיד הגיע עיקול על משכורתו. במילים אחרות, ככל שהימים עברו כך "נכרך" החבל סביב צווארו של א'.

כתיבת טענותיו המשפטיות לרבות צירופם של אסמכתאות כפי שנתבקשו, הוטלו בידי כותב שורות אלה. ואכן, לא חלף שבוע ימים והתקבלה החלטה לפיה ההגבלה על רישיון הנהיגה של א' בוטל כלא היה, וכעת נותר לאותו א' להסדיר את חובותיו בתשלומים נוחים אשר צפויים להסתיים בקרוב.

נחזור על אותו סלוגן, לא מזניחים חובות שכן הזנחה מביאה עמה הליכים לא נעימים בלשון המעטה. היום, בישראל 2018, יותר מתמיד יש את הכלים לסייע ולהוציא לדרכים חדשות חייבים רבים בישראל.

מומלץ לכל חייב לנצל את הרפורמות הזמניות ואת הוראות השעה שצפויות להסתיים, על מנת לטפל בחובות. בכך, יתאפשר לכם ולבני ביתכם חיים שלווים – בהם תוכלו לחסוך עבור עתיד הילדים במקום לזרוק כסף על ריביות ענק המיוצרות כנגזרת ישירה להזנחה.

אייל קורסיה ושות'-משרד עו"ד

טלפון:050-6351208

אתר: http://www.adv-dk.co.il/

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408