מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עושים עסקים

שם הכתב: ברק גולן

כנס הזדמנויות עסקיות לעסקים קטנים ובינוניים בעיר להיכרות עם מערך הרכש של חברת החשמל והתקשרות מול ספקים: המטרה: להפוך לספקים שלחברת הענק.

חברת החשמל, עיריית נתניה, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה באמצעות מעוף סניף 'נתניה וצפון השרון', מזמינים בעלי עסקים קטנים ובינוניים, המעוניינים להיות ספקים של חברת החשמל, להשתתף בכנס "הזדמנויות עסקיות לעסקים קטנים ובינוניים" ולהצטרף למעגל הספקים של חברת החשמל.

 

הכנס יתקיים בנוכחות בכירים מחברת החשמל, משרד הכלכלה והתעשייה, בכירי מעוף ועיריית נתניה. בין השאר יקחו חלק נפתלי קאיקוב ראש אגף רישוי עסקים בעיריית נתניה, עו"ד שלומי צרפתי מנהל אגף הרכש של חברת החשמל, דובי כהן סמנכ"ל תפעול ולוגיסטיקה בחברת החשמל, טל כהן מנהלת קשרי ספקים בחברת החשמל, ניר בלכר מנהל מחלקת רכש בחברת החשמל, תמר שמחי, מנכ"לית מעוף מישור החוף והגליל המערבי ואילנה בנר מנהלת מעוף נתניה וצפון השרון.

במסגרת הכנס ידונו בדרכי העבודה של חברת החשמל מול ספקים, כיצד יש להגיש מועמדות למכרז בחברה ומהן דרישות הסף אותן דורשת חברת החשמל, התמודדות בהליכים פטורים ממכרז, אסטרטגיית הרכש, ועוד. כמו כן, יוצגו שרותי מעוף, ויתקיים פאנל בנושא "להפוך לספק של חברת החשמל".

רן קיויתי, מנהל הסוכנות לעסקים במשרד הכלכלה והתעשייה, ציין כי "אנו מברכים על שיתוף הפעולה שנרקם עם חברת החשמל לטובת קידום העסקים והתעשייה. הסוכנות לעסקים רואה חשיבות רבה בעידוד רכש מעסקים קטנים ובינוניים על ידי מוסדות עוגן, במטרה להרחיב את ההזדמנויות העסקיות של מפעלים וחברות".

ואילו מנהל אגף רישוי עסקים, נפתלי קאיקוב,ציין כי "המטרה היא הנגשה של עסקים מול חברת החשמל. שיתוף הפעולה עם כל הגורמים הינו חשוב ביותר לפתיחת ההזדמנויות לבעלי העסקים בנתניה ואנו שמחים להוביל ולהיות שותפים לכך".

עו"ד שלומי צרפתי, מנהל אגף הרכש של חברת החשמל, הדגיש כי  "חברת החשמל אימצה בשנים האחרונות גישה פרו-אקטיבית ופועלת באופן יזום לשלב ספקים קטנים ובינוניים בהליכי הרכש של החברה, הפועלת לפישוט מפרטים ולהנגשת מערך הרכש לעסקים קטנים ובינוניים כמטרה אסטרטגית".

'מעוף לעסקים' הינו מערך השטח הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה. מטרתו לקדם עסקים ויזמים. הכנס יתקיים ביום שלישי ה- 25 ביוני בין השעות  09:00-12:30. מיקום: פלנתניה, רחוב בן גוריון 168, נתניה. ההשתתפות ללא תשלום ובהרשמה מראש: 072-2217940, kinertetp@2.maof.co.il

צילום באדיבות מעוף

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *