מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עוה"ד חנה אייזיק לשירות תושבי נתניה והסביבה

עוד אייזיק

עוה"ד חנה אייזיק מנהלת את משרד עורכי הדין שלה בנתניה ברח' הרצל 49 כבר למעלה מעשור ומקדישה את עבודתה לטובת האזרח הפשוט וזכויותיו.

כבר בפתיחת המשרד לפני למעלה מעשור בחרה עוה"ד חנה אייזיק להקדיש את משרדה לטיפול בתחום דיני המשפחה, המשפט האזרחי ונדל"ן,  הוצאה לפועל ופשיטות רגל, עוה"ד חנה אייזיק מטפלת בלקוחות המגזר הפרטי בלבד אשר זקוקים למענה משפטי זמין ומיידי ובמחיר השווה לכל נפש בתחום דיני המשפחה, הירושה, נדלן והוצאה לפועל.

"כשפתחתי את המשרד הגיעו אלי אנשים פשוטים שלא הצליחו לקבל מענה משפטי לבעיותיהם גם בגלל העלות הגבוהה של הטיפול המשפטי וגם בגלל שחששו שעורך דין לא יביט בהם בגובה העיניים"

"מהר מאוד התמלא המשרד בלקוחות פרטיים הזקוקים לעו"ד זמין ונגיש"

"התאהבתי בעבודה מול האדם הפשוט שקם בבוקר לעבודה, חוזר לקן המשפחה שלו בסוף היום וכל מה שהוא רוצה זה לקבל את מה שמגיע לו על פי החוק ולא להסתבך עם איש"

יותר מכל אוהבת עורכת הדין חנה אייזיק את עבודתה עם המקרים הקשים של אנשים אשר נקלעו באשמתם או שלא באשמתם לחובות גבוהים ואשר לא מצאו פתרון לחובותיהם.

"הסיפוק הכי גדול שלי בעבודה הוא מהתיקים של החייבים מפני ששם אני מוצאת את השינוי הכי גדול שמתרחש אצל הלקוחות אחרי שהגיעו אלי"

"הם מגיעים כשאיכות חייהם כל כך נמוכה בגלל רדיפות הנושים, העיקולים והם חסרי תקווה. הם מגלים מהר מאוד שאפשר לנצח את החובות והרבה יותר מהר ממה שחשבו הם משתחררים מכבלי ההוצאה לפועל ואף מגיעים להפטר מחובות".

במקרים רבים מצליחה עוה"ד חנה אייזיק לחלץ חייבים מחובות של מאות ואף מיליוני שקלים אפילו מבלי להזדקק להליך פשיטת רגל.

"האתגר הכי גדול שלי הוא כשמגיעים אלי תיקים המשלבים כמה סוגים של בעיות ואני משתמשת בידע והניסיון שלי במגוון התחומים,  ואני מרגישה שאני יכולה לתת טיפול משפטי ברמה הרבה יותר גבוהה מאחרים בזכות זה"

לעוה"ד חנה אייזיק יתרון בולט על מרבית עוה"ד מכיוון שיש לה ידע וניסיון רחב הן בתחום דיני המשפחה והירושה, הן בתחום הנדל"ן, והן בתחום ייצוג החייבים  והוצאה לפעול.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408