מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

נתניה על מפת התיירות

שר התיירות יריב לוין ומנכלית האגודה לעידוד התיירות אולגה לוריה

נתוני התאחדות המלונות בישראל מוכיחים כי נתניה על המפה התיירותית בארץ ובעולם עם עליה של 41 אחוז במספר הלינות בחודש מאי לעומת השנה שעברה.

צילום: רן אליהו

צילום: רן אליהו

מנתוני התאחדות המלונות בישראל עולה כי בין החודשים ינואר עד מאי 2018 חלה עליה משמעותית בלינות התיירים בעיר נתניה בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

 

עליה של 30 אחוז נרשמה בתיירות הפנים (לינות ישראלים) בבתי המלון בנתניה, לעומת התקופה המקבילה בשנת 2017 ובסה"כ עליה של 21 אחוז במספר הלינות בבתי המלון לעומת השנה הקודמת (תיירות פנים ותיירות חוץ). מנתוני חודש מאי עולה כי הייתה עליה של 41 אחוז בתיירות הפנים לעומת הממוצע הארצי – שם נרשמה עליה של אחוז 1 בלבד.

 

העלייה במספר הלינות הינה משמעותית במיוחד לאור הממוצע הארצי שפורסם ע"י התאחדות בתי המלון. מנתונים אלה עולה כי לעומת הממוצע הארצי שעמד על עליה של 8 אחוז בלינות סה"כ התיירים (תיירות פנים וחוץ), עלה הממוצע בנתניה ב – 21 אחוז. כמו כן, מנתוני חודש מאי עולה כי חלה עליה של 19 אחוז בסה"כ הלינות בנתניה כאשר הממוצע הארצי עומד על עליה של 8 אחוז.

 

מנכ"לית האגודה לעידוד התיירות נתניה, אולגה לוריה, מסרה: "אנו שמחים על נתוני התאחדות בתי המלון המצביעים על כך שהתיירים, הן מחו"ל והן תיירים מישראל, בוחרים בנתניה כיעד מועדף לחופשה. את הנתונים האלה אנו מייחסים להשקעה העירונית הענפה בעיר נתניה, באטרקציות, במוקדי הבילוי והתיירות בהם משקיעה העירייה משאבים רבים. כל אלה מובילים לכך שמלונות יוקרה ורשתות מובילות בוחרות בנתניה – הריביירה של ישראל".

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408