מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

נטוורקינג על כוס בירה

שם הכותב: הילה מלקי מסלטי נטוורקינג על כוס בירה

נתניה באמצעות "הקפסולה"-מרחב עבודה משותף ליזמים ופרילנסרים מבית המחלקה לצעירים תציין את שבוע היזמות הבינלאומי (12-16 בנובמבר 2107) יחד עם 10 מיליון ערים בארץ ובעולם עם מגוון הרצאות וסדנאות תוכן מעשירות, מפגש נטוורקינג מסכם עם יזמיות ויזמים מנתניה והסביבה על כוס בירה (חינם)!.

Close of human hands holding with care networking concept. 3D render

שבוע היזמות הבינלאומי הוקם במטרה לעודד יזמים צעירים לבחור במסלול יזמות להתפתחות אישית וחברתית. בשנה שעברה, למעלה מ-10 מיליון איש ביותר מ – 157 מדינות חגגו בהפנינג של יזמות והגשמה עצמית. העיר נתניה, באמצעות "הקפסולה" מעודדת ומקיימת זו השנה ה-3 ברציפות כנסים, הרצאות וסדנאות תוכן עם מיטב המרצים והמומחים בעולם היזמות העסקית והחברתית כאשר הדגש הוא על תכנים מגוונים, מעשירים ורלוונטיים.

השנה, שבוע היזמות ייפתח בשיתוף פעולה עם מעוף-הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, סניף נתניה בהרצאה "להתחיל בקטן ולהוליד רעיון גדול" בה ארי מנור, יועץ מעוף, מנכ"ל חברת הייעוץ ZOOZ  ומומחה בחדשנות טכנולוגית, ידבר על דרכים למינוף עסקים ומיזמים בעזרת כלי חדשנות שיטתיים. יום ראשון, 12 בנובמבר בשעה 19:00, הקפסולה- רח' שטמפפר 4 נתניה.

 

במפגש השני יגיעו אורי קסוקר ויוסי וענונו מנהלים בבית הספר למסחר אלקטרוני, שידברו על "הקמת נכסים אינטרנטיים" או במילים אחרות כיצד פותחים חנות ecommerce ברשתות המסחר: אמזון, איביי, שופיפיי, ומייצרים הכנסה פאסיבית. יום שלישי, 14 בנובמבר בשעה 19:00, הקפסולה- רח' שטמפפר 4 נתניה.

 

על מודל הקוביה כבר שמעתם? אביטל אריכא – יוצרת, מרצה ומאמנת עסקית לפיתוח מיומנויות חשיבה תדבר על "שאלות שמצליחות עסקים", בעזרת טכניקה חדשנית שפיתחה תלמד כיצד לבצע ניתוח עסקי מקיף למוצר או שירות בפיתוח, החל משלב האסטרטגיה ועד שלבי השיווק.

יום רביעי, 15 בנובמבר בשעה 19:00, הקפסולה- רח' שטמפפר 4 נתניה.

 

הקלוז'אר של שבוע היזמות יתקיים במפגש נטוורקינג חגיגי וייחודי. הקפסולה תארח בזה אחר זה במסגרת במה פתוחה יזמיות ויזמים מנתניה והסביבה שיספרו על המיזמים שפיתחו ועל אלו נמצאים בשלבי פיתוח. יום חמישי,  16 בנובמבר בשעה 17:00, הקפסולה- רח' שטמפפר 4 נתניה.

 

הכניסה לכל האירועים חופשית, מותנית ברישום מראש. ניתן להירשם ולקבל פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק של "הקפסולה" באתר הבית www.capsula.org או באתר העירוני.

 

הקפסולה היא מרחב עבודה משותף לאנשים ורעיונות. זוהי סביבת עבודה ייחודית וצעירה הכוללת מגוון של אפשרויות לעבודה בנוחות.  מרחבי הקפסולה כוללים מרחב עבודה שקט, חדר פגישות, חדר ישיבות, מטבח מאובזר וגג מטריף למנוחה.  חברי הקפסולה ייהנו מהזדמנות למפגש, נטוורקינג ושיתופי פעולה עם יזמים צעירים המגיעים מעולמות תוכן שונים. הקפסולה פועלת תחת המחלקה לצעירים בעמותה לחינוך בלתי פורמאלי בנתניה.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים