מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

נותנים יד לעסקים

מעוף לעסקים מרחיבה פעילותה בקרב עסקים בעיר: יחד עם נציגי אגף רישוי עסקים קיימו סיור ברחבי העיר וביצעו חיבורים עסקיים

מאת ברק גולן

אגף רישוי עסקים בעיריית נתניה ומעוף לעסקים קיימו סיור בקרב עסקים ברחבי העיר, ביצעו חיבורים עסקיים ושמעו על התכניות להמשך ההצלחה העסקית.
במסגרת הסיור, ביקרו מנהל אגף רישוי עסקים, שילוט ומכרזים, נפתלי קאיקוב ומנהלת מעוף נתניה, אילנה בנר בבתי עסק באזורי התעשייה. בעלי העסקים שבירכו על המפגש, קיבלו תשובות לגבי ייעוץ עסקי לקידום העסק ומידע על תכניות מיוחדות של משרד הכלכלה.


אילנה בנר, מנהלת מעוף נתניה וצפון השרון מסרה לעיתון השבוע בנתניה, כי "ישנה חשיבות גדולה לסיורים אצל בעלי העסקים – הצרכים עולים מהשטח ומטופלים באופן מידי על-ידי הנציגים הרלוונטיים. בעלי העסקים מקבלים שירות מקצועי ואישי. כל זה נעשה בזכות שיתוף הפעולה של מעוף עם אגף רישוי עסקים, שילוט ומכרזים ורצון אמיתי לקדם את העסקים בנתניה".


נפתלי קאיקוב, מנהל אגף רישוי עסקים בעיריית נתניה, הוסיף כי "אנו רואים חשיבות רבה בקשר ישיר עם בעלי העסקים ושואפים לאפשר להם להתמודד במכרזים עירוניים ולקיים שיתופי פעולה עם עסקים אחרים בעיר מתוך כוונה לעודד את המסחר בנתניה". לשיבוץ בסיורי העסקים הבאים ניתן ליצור קשר עם מעוף: 072-2217943.


בתוך כך, ביום שלישי – 14 ימים לאחר שראש עיריית נתניה פגשה את נציגי מחאת הסוחרים אשר הובילו, יחד עם התאחדות הסוחרים בעיר, מחאה על נושא יוקר השילוט והקפצת מחיריו באופן לא פרופורציונלי, הגיעו הצדדים לפשרה – זאת לאחר שראה"ע קיבלה גדול מטענות הסוחרים והנחתה על בדיקה מחודשת.

לשיבוץ בסיורי העסקים הבאים ניתן ליצור קשר עם מעוף: 072-2217943.

צילום יחצ

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *