מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מתקדמים בטבע

שם הכותב: אפי ישראל מתקדמים בטבע דר מייקל היידן, נשיא המופ הגלובאלי והמדען הראשי של טבע

טבע חנכה לאחרונה – בהשקעה של כ-25 מיליון ₪ – שתי מעבדות אנליטיות חדשות בנתניה, אשר תשמשנה את צוות המו"פ (מחקר ופיתוח) הייחודי הפועל באתר לפיתוח תרופות מקור, מתוך מגוון תחומי הליבה של החברה.

המעבדות הוקמו במבנה חדש, במטרה לאפשר לחוקרי המו"פ של טבע סביבת עבודה מתקדמת, בה יוכלו להוביל את מחקריהם באמצעות טכנולוגיה וציוד מתקדם, מהשורה הראשונה בתחום. במעבדות החדשות יעסקו במחקר ופיתוח של מולקולות לתרופות מקור, הנמצאות בשלבים מתקדמים של מחקר קליני.

 

לטבע 26 מרכזי פיתוח קליני ברחבי העולם, ותכניות מחקר מתקדמות למחלות מערכת העצבים המרכזית, כולל הפרעות תנועה, מיגרנה, כאב ותופעות ניווניות. אתר אביק בנתניה, המונה למעלה מ-300 מדענים ועובדים, הינו אחד משני האתרים הגדולים בטבע העולמית לפיתוח תרופות מקור. באתר מפתחים תרופות מקור ייחודיות – החל משלבי הפיתוח המוקדמים ועד לאישורן על ידי הרשויות הרגולטוריות בכל העולם. בישראל כולה מועסקים למעלה מ-800 איש בתחום המו"פ (הייחודי והגנרי כאחד).

 

ד"ר מייקל היידן, נשיא המו"פ הגלובאלי והמדען הראשי של טבע: "חטיבת המחקר והפיתוח של טבע בישראל מתגאה במסורת מפוארת של חדשנות, שהביאה לפיתוח תרופות חשובות ומשנות חיים כמו קופקסון ואזילקט. אני שמח לקחת חלק בחניכת המעבדה החדשנית שלנו בנתניה, אשר תסייע לכתוב פרק חדש במסורת הארוכה שלנו וזאת על ידי פיתוח הדור הבא של התרופות להן נזקקים המטופלים בהקדם האפשרי".

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים