מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מצדיעים לכוח הנשי!

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי מצדיעים לכוח הנשי. אלי דלל

לרגל יום האישה הבינלאומי שחל בשבוע שעבר התקבצו כ-200 נשים למופע של הסקסולוגית ד'ר איריס בר און אשר שילב הומור משפחה והיחסים בינו לבינה.

מצדיעים לכוח הנשי

 

המופע הוקדש להעצמת הכוח הנשי ויועד להעצמתן בכל התחומים. את הערב פתח מ"מ ראש העירייה ויו"ר הנהלת רשת פנאי וקהילה מר אלי דלל אשר העלה על נס את עוצמתן של הנשים בקהילה ובכלל.

ליאת אריה, מנכ"לית רשת המתנסים קראה לנשים לקחת חלק בפורום נשים בקריית נורדאו

"מרכז תרבות ופנאי קריית נורדאו" שבו חלק ניכר מהעובדים הן נשים, חילק במהלך היום שי אישי לכל אחת מהעובדות מתוך הכרה לחשיבותו של הכוח הנשי.

את השי העניק אישית לכל עובדת ועובדת במקום עבודתה, מר דורון אריה, מנהל "המרכז הקהילתי",  ובירך על השוויון בין המינים ההולך ומצטמצם.

עוד הוסיף דורון: "הנשים ממלאות תפקיד חשוב בכל התחומים ובכל המקצועות ונראה כי יותר ויותר נשים תופסות תפקידי מפתח ניהוליים, אני אישית מנוהל ע"י אישה ומברך על כך בכל יום ויום ולא בשל היותה אישה אלא מהמקום המקצועי שאותו הביאה לתפקיד. חזוננו הוא העצמת הנשים בכל ימות השנה ולא רק ביום האישה  בכוחן וביכולתן של נשים לעשות שינוי בכל אחד  מתחומי חיינו. נמשיך לציין את היום החשוב ולהעלות את המודעות לנושא"

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408