מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מנקים מדפים ועל הדרך חובות

לא הספקנו להירגע מהחופש הגדול וכבר נוחתים עלינו חגי תשרי. אם כבר מנקים מדפים בבית, כדאי שתשקלו לנקות גם קצת חובות…

מאת עו"ד אייל קורסיה

אם עד היום הכרתם את המושג איחוד תיקים לחייב מוגבל באמצעים, הרי שלא עוד… החל מיום 15/9/2019 לא תוכלו להגיש בקשות לאיחוד תיקים של חייבים מוגבלים באמצעים אלא לגשת למסלול של ניקוי החובות לצמיתות בתהליך חדש שעוגן בחקיקה רעננה המתאימה לישראל 2019.

רבים מחייבי ההוצאה לפועל צפויים לקבל מכתבים ו/או עדכונים חדשים אודות תיק האיחוד המתנהל אצלם כבר שנים כאשר בעדכון יופתעו לגלות כי כל מה שעליהם לעשות הוא פשוט להגיש מסמכים חדשים ולהמשיך לשלם את צו התשלומים כסדרו אלא שככול ואכן ייכנסו להליך החדש הרי שהאופק וקצה האור במנהרה קרוב מתמיד.

עמידתכם משך שנה בתשלומים כפי שיקבעו לכם בתיקים אליהם תצרפו מידי חודש דוח על הכנסות והוצאות עשויים לשחרר אתכם מהעול הכבד והקשה של חובות, עיקולים והגבלות אשר אינן מאפשרות לכם יום יום תקינים.

כיום יותר מתמיד בישראל 2019 ובמיוחד החל מ 15/9 תוכלו לברר את זכאותכם אצל עו"ד על מנת לבחון את האפשרות לנקות השנה לקראת החגים לא רק את המדפים והארונות אלא גם את החובות ואת החיים האישיים שלכם.

חשוב להבהיר, שעל מנת לבחון זכאות לכניסה להליך החדש יש לפנות לעו"ד מנוסה ובעל מוניטין בתחום שכן לעיתים טיפול לא נכון בשלב ההתחלתי של התיק עשוי להשליך על סופו וחבל להתחיל הליך כשהסוף אינו ידוע מראש.

ככול ויש לכם חובות ישנים הרי שזוהי הזדמנות לנסות ולהגיע להסדר על-ידי עו"ד ולמה? לאור כניסתו של החוק החדש יותר ויותר נושים מבינים כי אוטוטו חייבים רבים יינקו את החובות מה שישאיר אותם עומדים בפני שוקת שבורה בבחינת האפשרות לגבות את החוב, על כן היום יותר מתמיד ובניהול נכון של עו"ד מנוסה ניתן במרבית המקרים למחוק חובות ישנים בהסדר נוח כך לדוגמא נמחק חוב בגובה של כ-4 מיליון שקלים לבנקים בכפוף לתשלום של כ- 40,000 ₪ בלבד.

–הכותב, עו"ד אייל קורסיה, מומחה להוצל"פ ולייצוג חייבים ונושים מול הגורמים השונים. לפרטים: טלפון: 050-6351208. אתר: ADV-DK.CO.IL

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *