מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מיזם אימות החתימה לגני העירייה בחינם נמשך

שם הכתב: ברק גולן 24b

עשרות הורים לילדים המבקשים לרשום ילדיהם לגני ילדים, מחויבים לבצע "אימות חתימה" על-ידי עורכי דין; משרד עו"ד ענת לביא – אזולאי יעשה זאת ללא תשלום.

בקרוב יתחיל הרישום לגני הילדים של עיריית נתניה לשנת הלימודים תש"פ והורים רבים ירשמו את ילדיהם לגן.

רוב הליך הרישום נעשה דרך האתר המקוון של עיריית נתניה. עם זאת, במקרים חריגים- על חלק מההורים לגשת פיזית למוקדי הרישום. מדובר על מקרים בהם יש שינוי בכתובת המגורים, אישור ההורה השני במקרה של הורים גרושים ועוד.

הליך הרישום החריג, בשונה מהליך הרישום המקוון, מלכתחילה מורכב יותר: ההורים נדרשים להתרוצץ בין מוסדות העירייה, להמתין בתור, למלא טפסים ולהמציא לעירייה מסמכים שונים- בהם גם מסמכים אשר נחתמו ואומתו על ידי עורך דין.

גם השנה, כמו בשנים הקודמות, נרתמה לפרויקט עו"ד טל פומרנץ- לביא ממשרדה של עו"ד ענת לביא אזולאי בנתניה.

לעיתון השבוע בנתניה מסרה עו"ד פומרנץ- לביא, כי "לאור ההיענות לפרויקט בשנים שעברו, גם השנה, החלטנו במשרד להמשיך עם המסורת וברוח ההתנדבות: לעזור ולסייע להורים, ככל שניתן, בהליך הרישום החריג לגני הילדים של העירייה ולהעניק את השירות של אימות חתימה בהתנדבות מלאה וללא עלות".

24a

עו"ד טל פומרנץ-לביא. צילום יח"צ

מה הכוונה בהתנדבות מלאה וללא עלות?

"בדיוק כפי שזה נשמע. כל הורה המבקש לרשום את ילדיו לגן עירייה וצריך אימות חתימה של עורך דין על גבי טופס ההצהרה, מוזמן להגיע למשרדנו ולקבל את השירות ללא עלות ובהתנדבות מלאה".

מיזם התנדבותי זה מתווסף ליתר המיזמים החברתיים בהן מעורבות עורכות הדין במשרדי ענת לביא – אזולאי. בין השאר, קיום הרצאות למועדוני גמלאים, סיוע בקבלת פיצויים בהתאם לחוק נרדפי הנאצים ועוד.

בתמונה הראשית: עו"ד ענת לביא-אזולאי. צילום יח"צ

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408