מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מגייסים כספים: פיירברג-איכר תיקח חלק במצעד ההתרמה השנתי של איל"ן

שם הכתב: ברק גולן 14

ראש עיריית נתניה,מרים פיירברג-איכר, השיקה את את מצעד ההתרמה השנתי של איל"ן; פיירברג:  "קוראת לכולם לתרום למען מטרה נעלה זו".

ביום שני השבוע השיקה ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, את מצעד ההתרמה השנתי של איל"ן (איגוד ישראלי לילדים נפגעים ) לשנת 2019.

מסע ההתרמה הרשמי יתקיים בעוד פחות משבוע, ביום שלישי (26.03.19). החל משעות אחה"צ ובמהלכו יגיעו לבתי התושבים תלמידי חטיבות הביניים בעיר, בשיתוף פעולה עם מינהל חינוך וחברה בעירייה. פעולה דומה תבוצע בכל רחבי הארץ. המטרה: להגדיל את הכנסות הארגון הפועל על טהרת ההתנדבות, כדי לסייע  לילדים, רובם עם שיתוק מוחין, להתמודד עם צרכיהם הייחודיים.

תא"ל במיל', יוסי לוי, המכהן כיו"ר איל"ן הנכנס, מסר לעיתון השבוע בנתניה, כי "מעבר לסיוע החומרי, אנו מבקשים לקדם פעולות גם ברמה החברתית – תודעתית לטובת הילדים ולשלב אותם בפעילויות במרחב הציבורי ובתוך כך לחבר אותם עם אוכלוסיות אחרות.

לוי ביקש להודות  לראש העיר על מעורבותה ותמיכתה, וכן ציין את "שיתוף הפעולה המצוין", לדבריו, עם מינהל החינוך העירוני, בראשותה של טובה דולב.

פיירברג-איכר הודתה לתלמידי העיר על "המעורבות והאכפתיות שהם מגלים כלפי החוליה החלשה בחברה בכל מה שקשור לנתינה", וקראה לתושבי העיר לפתוח את דלתם ואת ליבם לתלמידי נתניה.

"העובדה שהציבור כולו נרתם למען הילדים הללו ומשפחותיהם, לא רק משמחת אותם, אלא גם מעניקה תחושה נפלאה לכל מי שנותן למען הכלל. אני בטוחה שתלמידי העיר יעשו הכל כדי להצליח במשימה ונתניה תוכל להוביל גם בנושא זה", אמרה פיירברג-איכר.

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408