מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

כוכבי הנדל"ן

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי כוכבי הנדלן 1

זכייני וסוכני רי/מקס בנתניה כבשו את הבמה בליל הכוכבים של הרשת זכו בתעודות ואותות הוקרה ב'ליל הכוכבים' של הרשת, במהלכו סיכמה רי/מקס את שנת הפעילות 2017. 

זכייני וסוכני רי/מקס בנתניה , כבשו את הבמה ב'ליל הכוכבים' של רשת רי/מקס, שהתקיים במרכז האירועים והקונגרסים  Avenue  בקרית שדה התעופה, במהלכו הוענקו מדליות, תעודות ואותות הוקרה לסוכנים וזכיינים מצטיינים של הרשת במספר קטגוריות. תגלית השנה והבטחת השנה, לשנת 2017 הוכרזו בקרב הסוכנים והמשרדים.

 

רי/מקס כחול לבן בהובלת הזכיינים בר אבדיאב ודודו מכלוף והצוות הניהולי ברק פז ואורטל ארזי דורגו במקום הרביעי בקטגוריית עמלות ועסקאות השכרה משרדים. בקטגוריית עסקאות מכירה משרדים, זכו במקום השמיני.

 

רי/מקס מקסימום בהנהלת  הזכיינים דודו ובר יחד עם המנהל שאלתי גיירו דורגו במקום השישי בקטגוריית עמלות ומקום עשירי בקטגוריית עסקאות מכירה משרדים.

אלון טולדנו רי/מקס מקסימום פרוייקטים דורג במקום הראשון בעסקאות מכירה יד ראשונה סוכנים ובמקום הרביעי בקטגוריית עמלות סוכנים. דודו מכלוף, בר אבדיאב וחיים מכלוף, זכו בתואר זכייני השנה בקטגוריית משרדים מרובים.

 

ברנרד רסקין, מנכ"ל רי/מקס ישראל, אמר במהלך הערב: "יושבים פה באולם אנשי הנדל"ן הטובים ביותר בישראל, שרכשו ניסיון מקצועי ממיטב המומחים בתחום הנדל"ן בעולם. ההישגים של הרשת בשנת 2017, כמו גם הגידול העקבי בהיקף העסקאות של רי/מקס, מעידים על כך שהציבור בישראל יודע להעריך עבודה מקצועית. זכייני וסוכני רי/מקס ישראל מייצגים את העילית בתחום תיווך הנדל"ן בארץ.

 

"המכנה המשותף של כל מי שזכה להוקרה הערב, הוא התמדה ועבודה קשה. הם לא ויתרו. הם למדו איך להיות מקצוענים והמשיכו להשתפר ולהתמקצע עם הזמן. אני רוצה לנצל את ההזדמנות הזאת ולהצדיע לכל הסוכנים והזכיינים המקצוענים שעלו לבמה. אתם הכוכבים האמיתיים שלנו".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408