מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

כבודה – כבדה ?

שם הכותב: ירדן ווקס- מנכ"לית סמסונייט ישראל תיק יד עליה למטוס של סמסונייט עם נרתיק מתקפל 155שח מומלץ לצרכן לשני המוצרים יחד צילום יחצ (2)

מאות אלפי ישראלים טסים במהלך חודשי הקיץ לחופשות ברחבי-העולם. כל-אחד מן הנוסעים, ללא יוצא מן הכלל, ייקח פריט אחד שהוא חובה- מזוודה!

לכל טיסה, קיימת מכסת כבודה המותרת. על הנוסע להתעדכן במכסת המטען המותרת לו בהתאם לחברת התעופה ולמחלקה בה הוא טס.

כך למשל במטוסי אל – על:

כבודת יד מותרת במחלקת תיירים היא תיק אחד עד 8 ק"ג

וכבודה רגילה המותרת במחלקת תיירים: מזוודה אחת עד 23 ק"ג.

מחלקת פירמיום, עסקים או מחלקה ראשונה – יהיו מותרים בכבודה גדולה יותר.

לדברי ירדן ווקס, מנכ"ל סמסונייט ישראל : "שוק המזוודות ותיקי הנסיעות  בישראל מגלגל בין  130-150 ₪ בשנה. שוק זה נמצא במגמת התרחבות, בעיקר בשל היותן של הנסיעות בעולם נגישות והפכו בשנים האחרונות לדבר שבשגרה. רכישת מזוודות נחשבת אצל הצרכן הישראלי כרכישה מתוכננת ומוקפדת. הישראלים מקדישים זמן רב לבחינת הדגמים והעיצובים ולהשוואת המחירים בטרם הם מבצעים הרכישה".בחירת המזוודה הנכונה ואריזה נכונה יכולה להשפיע ולהוזיל עלויות הטיסה. חברות התעופה כבר אינן מתפשרות על משקל-עודף  (overweight)".

אריזת בקבוקונים של סמסונייט לטיסה מחיר 70 שח צילום יחצ

כיצד נמנע ממשקל עודף בטרם העלייה למטוס?

  1. לטיסות לואו קוסט- מזוודות עליה למטוס בלבד. מדיניות השמיים הפתוחים נתנה מקום נוח לטיסות הלואו קוסט שביקושן עלה בשוק. במיוחד לטיסות קצרות ושהייה של מספר ימים קצר טיסת לואו קוסט לא כוללת במחירה את מחיר הכבודה למעט טרול עליה למטוס . לכן, יש להצטייד קודם כל- במזוודות עליה למטוס לכל אחד מבני המשפחה שטסים ואם רוצים לעשות קניות אז לוקחים רק  מזוודה אחת גדולה לכולן – ריקה.
  2. כמובן כשנוסעים לחו"ל אי אפשר להימנע משופינג, ולכן מומלץ לקחת תיק-נסיעות גדול אך מתקפל בצורה ייחודית שלא תופסת נפח גדול במזוודה.לצורך כך חברת סמסונייט מציעה את סדרת ה- 

             accessories  Travel  למוצרים נלווים/חיוניים לנסיעות. במרבית חברות התעופה (בדרך-כלל לא כוללת חברות התעופה הזולות ) ניתן, בנוסף לטרולי העלייה למטוס, לשאת תיק-יד עד 8 ק"ג (במידות חיצוניות מסוימות כמובן לכל חברה יש את המידות הנכונות לה ).

  1. מספר גדול של תאים יסייע בהחלט בארגון הפריטים השונים המאוכסנים במזוודה. תאים אטומים יעזרו להגן על תוכן המזוודה מפני בקבוקים שנפתחו או בגדים רטובים. מזוודות רבות מצוידות במקורן בשקי-כביסה ושקי-נעליים להפרדה נוחה.
  2. במידה והחלטנו לטוס רק עם טרולי עליה למטוס, חשוב "להעמיס" על עצמנו את הביגוד הכבד. כמו: מעיל, קפוצ'ון, ג'ינס, נעלי ספורט וכיוצ"ב.

5.מערכת הרחבה: מזוודה בעלת מערך הרחבה עם מערכת רוכסנים כפולה תאפשר לנו להגדיל את נפח המזוודה בעת הצורך בכ-20% – 25% מנפחה.

  1. משקל נייד- מונע אי נעימות בשדה התעופה. כיום, מספר חברות של מזוודות ותיקים, כמו סמסונייט, מציעות משקל נייד דיגיטאלי לטובת שקילת המזוודה עוד במלון ביום האריזה חזרה לארץ. שקיבלת מזוודה בטרם ההגעה לשדה התעופה, תמנע מצב של חוסר נעימות בשדה עצמו מול אלפי אנשים שצופים בך פותח את המזוודה ותחיל להעביר פרטים מתיק לתיק.

למזוודות סמסונייט ואמריקן טוריסטר שילוב ייחודי של חוזק חומרים ומשקלים קלים ביותר לצד צבעוניות מגוונת, מודרנית, אופנתית וצעירה.

תיק יד עליה למטוס של סמסונייט עם נרתיק מתקפל 155שח מומלץ לצרכן לשני המוצרים יחד צילום יחצ (1)

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים