מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יש! חנייה חופשית באיזור התעשייה הישן לבעלי תו תושב

שם הכתב: ברק גולן autos-3291379_1920

 

בעקבות מצוקת חנייה באזה"ת הצפוני – קריית אליעזר, שנגרמת בגין חניית רכבים ללא תזוזה וגרוטאות למכירה ועל מנת ליצור תחלופת רכבים לטובת הסוחרים והקונים במתחם עסקי זה – הנחו ראש העיר, מרים פיירברג-איכר וכן אלי דלל, מ"מ ראש העיר, הממונה על התחבורה את הפיקוח העירוני, להפעיל הסדר חדש ברחובות הנ"ל.

על פי ההסדר החדש שנבחן בוועדת התנועה העירונית, יש לאפשר חניית חינם ברחובות הצבועים בכחול-לבן באיזור התעשיה הצפוני לבעלי מדבקת תושב. כמו כן תותר חניית חינם גם בחניונים המסומנים על ידי שילוט (כמו ברח' האורזים).

ההסדר תקף לכל הרחובות באיזור התעשיה קרית אליעזר, פרט לרח' הראשי – פנקס דוד, בו תנתן הנחה בגובה של 50% בדמי החניה לתושבי נתניה.

דוח"ות יירשמו רק באיסורי חנייה.

החלטה ברוח זו התקבלה כאמור בוועדת התנועה העירונית בעקבות תלונות רבות שהגיעו לעירייה מצד אזרחים ובעלי עסקים על מצוקת חנייה באיזור.

ההחלטה תיכנס לתוקפה החל מהראשון לאפריל השנה.

יצויין כי מדבקת תו תושב ניתן להנפיק במשרדי היתרי חניה ברח' תל חי 8 וכן בשירות הווטרינרי ברח' הרכב 12 ובמוקד העירוני רח' הצורן 2, בגין 18 שקל לשנה.

תושבי חוץ יוכלו לרכוש מנוי חנייה חודשי בעלות של 150 ₪ לשימוש בחניונים.

 

 

 

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408