מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יש היתר

שם הכותב: אפי ישראל יש היתר שירי חגואל סיידון

כפי שהבטיחה ראש העיר, מרים פיירברג-איכר למנהלת בית הספר, להורים ותלמידים – תחל העירייה באמצעות ח.ל.ת., להקים מבנה חדש לבית הספר הלל צור, לאחר שביום שני השבוע (25.4.17)  התקבל היתר להקמת בית הספר.

 

ההחלטה על כך התקבלה על ידי ראש העיר, בתום סיור שקיימה בבית הספר, מתוך רצון להעניק לתלמידי צפון העיר סביבה חינוכית חדשנית ומתקדמת, בהתאם לצפי האיכלוס של בית הספר שגדל והולך.

 

יצויין כי בית הספר תוכנן על פי תפיסות חדשניות המאפשרות שימוש גמיש והתאמה לצרכים משתנים בכל מרחבי המבנה , לרבות חצרות בית-הספר ויהווה חלק ממוקד קהילתי הכולל מתנ"ס, גינה ציבורית, אולם ספורט עתידי ושבילי הולכי רגל ואופניים לקהילה.

מדובר בשלב הראשון שיוקם מתוך שלושה בסה"כ, במסגרתו ייבנו 8 כיתות לימוד, בהיקף כספי של כ-  15 מיליון ₪, כאשר עם השלמתו של בית הספר, הוא יכלול 24 כיתות וכן ספריה, מעבדות וחדרי ספח בגדלים שונים, על פי פרוגרמת משרד החינוך בנושא.

העבודות להקמת השלב הראשון צפויות להיערך כשנה.

יש היתר בית הספר הלל צור. תמונת הדמיה

כאמור, במקביל, נערכת העירייה באמצעות ח.ל.ת, לבצע בסמוך לבית הספר, גם עבודות להקמתם של מרכז קהילתי ומעון יום חדשים.

המרכז הקהילתי יוקם  בהשקעה של כ- 9 מיליון ₪ ויהא בעל נגישות גבוהה לבית הספר כאשר יחובר אליו בגשר עילי להולכי רגל ומעון היום  יכלול שתי קומות בשטח של כ- 600 מ"ר ויוקם בעלות כוללת של כ- 5 מיליון ₪ .

 

 

ראש העיר, מרים פיירברג-איכר: "אנו מקפידים לפתח מענים בתחומי החינוך והתרבות והרחבת מרכזי פנאי ובילוי עבור תושבי העיר. לשמחתנו הקמנו בשנים האחרונות עשרות מבני חינוך חדשים וכן שלושה מרכזי תרבות וקהילה וכפי שהבטחתי –  אנו יוצאים עתה להקמתם של מבני חינוך וקהילה נוספים, גם לטובת תושבי צפון נתניה. כמו כן אנו מבקשים להרחיב את רשת מועדוני הנוער בעיר ובתוך כך להעניק כר פעילות פורה, לרווחתם."

 

עו"ד שירי חגואל סיידון, סגנית ראש העיר ויו"ר דירקטוריון ח.ל.ת.: "אני גאה על כך שהעירייה הטילה על החברה הכלכלית לבצע את הפרוייקט המשמעותי והחשוב הזה.

הקמת קריית החינוך בצפון העיר, תעניק מענה חינוכי – תרבותי מקיף לתושבי צפון העיר."

 

תתחדשו!

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים