מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

והזוכה המאושר: ספידי גונזלס

צילום אבי חיים

צעיר בן 26 מאזור השרון זכה בהגרלה שהתקיימה בשבוע שעבר ב-22 מיליון שקלים בלוטו. ביום שלמחרת בשעה 8:00 התייצב במחלקת הזכיות לקבל את הפרס.

 

הבוקר (20.6), נשבר שיא המהירות של הגעת הזוכה בפרס הראשון בלוטו למפעל הפיס. צעיר בן 26 הגיע בשעה 8:00 למחלקת הזכיות בבית מפעל הפיס לקבל את הפרס הראשון מההגרלה שהתקיימה אמש.

 

הזוכה, בן 26, רווק, תושב אזור השרון אשר עובד כשכיר בענף הבנייה, שלח 4 טורים בלבד בסכום של 11.60 ₪, הזוכה סיפר: "שמעתי ברדיו את סכום הפרס והחלטתי לנסות את מזלי, שלחתי ארבעה טורים, בחרתי מספרים אקראיים והמזל שיחק לי בגדול".

 

"לא הצלחתי לישון כל הלילה מרוב התרגשות" סיפר הזוכה והוסיף "אחרי לילה בלי שינה, החלטתי לצאת מהבית ב-6:00 בבוקר, להגיע מוקדם למפעל הפיס בכדי לקבל את זכייתי ולחזור הביתה לישון".

 

לשאלה מה יעשה עם הכסף אמר הזוכה כי הוא גר בשכירות וכעת יתאפשר לו לרכוש דירה: "אשקיע את הכסף בחוכמה, בעקבות הזכייה אני חושב להתמסד ולהקים משפחה עם ארבעה ילדים כפי שאני חולם".

 

צילום אבי חיים

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408