מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הרפתקאות בגן הנרקיס

שם הכתב: ברק גולן גן נרקיס יולי 2018

אחרי עבודות שדרוג משמעותיות שבוצעו בגן הנרקיס בשכונת עין התכלת, הוא נחנך בשבוע שעבר עם הפנינג מיוחד בנוסח גיבורי על.

בהפנינג ססגוני ברוח גיבורי העל, שסחף אליו מאות הורים וילדים – חנכה העירייה בתחילת השבוע את גן נרקיס, אחד מהגנים הגדולים בצפון העיר שעבר עבודות שדרוג נרחבות.

הגן המשתרע על פני כ – 10 דונם – תוכנן כמחווה לסיפורי הילדות עם שבילי הליכה שמובילים לפינות סודיות, באר משאלות שניתן לבקש ממנה מה שרק רוצים, אוניה ענקית, רובוט גיבור ורפסודות שצפות באמצע ים הדשא.

יודגש כי עבודות השדרוג שבוצעו בהשקעה של כמיליון וחצי שקלים היו מקיפות במיוחד – הוחלפו מתקני המשחק, הותקנו הצללות, ספסלים וברזיות, קיר המקלט עוטר בידיה של האמנית אלית עמר בת ה – 15 וכן הוקמה גינת כלבים והוסדרו המדרכות הצמודות לגן. בנוסף – תוכנן הגינון בגן כך שישמרו העצים הבוגרים המיוחדים הגדלים בו, כאשר לצידם נשתלו שיחים ריחניים וצמחי תבלין שאפשר להריח ואף לקטוף.

הגן נגיש לילדים, מבוגרים ונכים.

עבודות השדרוג הנרחבות בוצעו על ידי מינהל תפעול, בראשותה של ליזי אורון. שותפים – אגף גנים ונוף, בהנהלתו של אסף דניאל וסגניתו – עליזה משה וכן אגף רבעים ושכונות, בראשותה של כנרת מנטין.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408