מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

החג הזה כולם שווים

שם הכותב: אפי ישראל החג הזה כולנו שווים. שלומי דהן ועובדות הקבלם במכללת נתניה

לאחר 10 שנים שבהם לא קיבלו עובדי ועובדות הקבלן באקדמית נתניה מתנה לקראת החגים, ככל העובדים במכללה, הוביל יו"ר האגודה שלומי דהן מאבק למען השוואת הזכויות של עובדי הקבלן במכללה אשר נשא פרי וכבר ניתן לראות שיפור ניכר בתנאי ההעסקה של העובדים.

שלומי דהן מסר לנו בגאווה גדולה: "לאחר המון פגישות עם הנהלת המכללה שבהן העליתי על סדר היום את העוול, שנגרם לעובדי הקבלן במכללה, שעושים את עבודתם הקשה נאמנה וזוכים ליחס לא יחס מהמעסיקים שלהם, השינוי המיוחל הגיע והמאבק שלי להשוואת תנאי העבודה ביניהם: מנקות ושומרים, לתנאי ההעסקה של עובדי המכללה נחל הצלחה ענקית ולקראת החג חולקו לעובדי הקבלן תלושי קניה על סך כמה מאות שקלים כמתנה לכבוד החג מהנהלת המכללה, אין לי מילים לתאר לכם את האושר שהיה על פניהם של העובדות והעובדים היקרים, כאשר קיבלו את המתנה לחג ככל עובדי המכללה האחרים,

זה המקום להודות לנשיא האקדמית נתניה הפרופ' צבי ארד ולמנכ"ל המכללה מר גיל רשף שקיבלו את דברי והסכימו להתייחס לעובדי הקבלן כשווי זכויות, ככל העובדים. כל נושא עובדי הקבלן הוא עניין שחייב לעבור מן העולם, הגיע הזמן להתייחס באופן שווה לכל עובד ועובדת שקמים בוקר, בוקר לעבודה על מנת להתפרנס בכבוד". אכן, מאבק חשוב אשר צריך להיות חלק בלתי נפרד ממקומות התעסוקה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים