מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

האישה ניהלה רומן עם אחותו של בעלה

שרין סולן- צילום חדש

הבעל טוען: אשתי בגדה בי * בית הדין הרבני יפסוק השבוע האם מדובר בבגידה ואם כן האם האישה לא ראויה לכתובתה

 

הדרמה בין בני זוג הגיעה לבית הדין הרבני כבר לפני מספר חודשים. בית הדין מתקשה לקבל החלטה ודורש מפעם לפעם עוד ועוד ראיות. מדובר בזוג באמצע שנות הארבעים לחייו, שניהם מהנדסים. האישה חוקרת בכירה בתחום האווירונאוטיקה באוניברסיטה ידועה בארה"ב. הבעל לעומת זה מהנדס מחשבים ויחד הם משתכרים סכום של שבע ספרות מידי חודש.

תוך כדי חיים מרתקים של שני בני הזוג ודילוג מיבשת ליבשת במסגרת העבודה, הביאו שלושה ילדים לעולם, הקימו בית לתפארת והם מתגוררים באחת הווילות היפות בישראל. הבעל, במסגרת עבודתו המשיך במסעותיו בעולם, ואהב את הקשר של אשתו עם משפחתו, בעיקר עם אחותו. הנורה האדומה דלקה לראשונה כשהבין במהלך שיחות טלפוניות שקיים עם רעייתו בהזדמנויות שונות כשהיה בחו"ל, שהיא מעדיפה ללון אצל אחותו מפעם לפעם. "אני לנה אצל אחותך רק כשהילדים מחוץ לבית" אמרה בתצהיר שהוגש באמצעות עורכת הדין שרין סולן.

הבעל טען לעומת זאת כי מהר מאוד הבין שהיא לנה אצל אחותו כל זמן שהוא נעדר ונמצא בחו"ל. "רק אחרי שביררתי עם אחותי, הבנתי במרומז  שהקשר הוא לא אפלטוני ויש ביניהן רומן". עו"ד סולן הדגישה כי האישה מכחישה את קיום הקשר הרומנטי עם אחותו של הבעל, אבל מודה כי היא מחבבת אותה.

יחד עם זה ,הבעל מחזיק בידו קלטת וידאו שתוכנה לא ידוע לאשתו, אבל היא הוגשה לדיינים במטרה שיצפו בה. על פי ההערכות מדובר בתיעוד הקשר ביניהן במהלך צעידה משותפת על חוף הים. האישה טוענת כי גם אם התנשקה עם אחותו אין הדבר יחשב כבגידה מאחר ומדובר בקשר עם אישה ולכן אין לקבל את טענות בעלה לבגידה.

בית הדין הרבני שאינו מכיר באופן רשמי בקשרים חד מיניים, שלח את הצדדים להגיע להבנות, בטרם ייתן החלטה בסוגיה המיוחדת שהונחה על שולחנם לרבות ראיות ותיעוד.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408