מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בוטל כתב האישום

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי כשלים ראיתיים עוד מרב חסן

במקרה הנ"ל היו בשטח שלושה שוטרים שדיווחו על האירוע. שוטר הבחין בנאשם נוסע על האופנוע ודיווח לשני שוטרים אחרים שהיו בשטח לבדוק אותו. שני השוטרים הגיעו למקום עצירתו של האופנוע וביקשו ממנו להציג רישיון נהיגה. לנהג האופנוע לא היה רישיון להציג מאחר ומעולם לא הוציא רישיון נהיגה כאמור.

כשלים ראיתיים עוד ליאור תשובה

בעקבות כך הוגש כנגדו כתב אישום חמור על נהיגה ברכב מנועי כשמעולם לא היה מורשה לנהוג ברכב מסוג זה. בנוסף עבר עבירה של נהיגה ברכב מבלי שתהיה לו פוליסת ביטוח בת תוקף על שימוש ברכב מנועי.

הנהג הגיע למשרדם של עו״ד חסן ותשובה מבוהל ולחוץ מאוד מאחר והחוק קובע כי אדם הנתפס נוהג ללא רישיון נהיגה דינו מאסר לתקופה מקסימאלית של שנתיים, בנוסף על שלילה בפועל מלנהוג.

עו״ד מירב חסן ועו״ד ליאור תשובה מסרו כי הבטיחו לנאשם כי ילחמו על רישיונו בכל הכוח. לאחר לימוד חומר החקירה על בוריו הבחנו עורכי הדין  בכשלים שאותם הציגו לתביעה.

לאחר הידברות ראשונית עם התובעת בביהמ״ש הוצע לעורכי הדין עונש שלא התקבל על הדעת מאחר ועורכי הדין ידעו,כי לפי חומר הראיות, תיק זה אמור להסתיים בביטולו.

בנחישות בלתי מתפשרת נפגשו עו"ד מירב חסן ועו"ד ליאור תשובה עם ראש השלוחה והציגו את הכשלים הראיתיים כל זאת ביצירתיות משפטית מה שהוביל בסופו של יום להסכמה כי כתב אישום זה יבוטל. עורכי הדין מוסרים כי מה שמנחה אותם ומוביל את משרדם להצלחה בתיקים הוא, שהם רואים את עצמם בכל תיק ותיק כאילו הם הנאשמים עצמם. אשר על כן, הוחלט לבטל את כתב האישום נגד הנאשם.

תגובה אחת

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408