מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אפריקה ישראל מגורים הכריזה על מבצע מכירות ארצי בשיתוף עם בנק מזרחי טפחות: "משכנתה מתחשבת" שימשך למשך 30 יום

כחלק מהחזרה לשגרה הכריזה אפריקה ישראל מגורים על מבצע מכירות ארצי בשיתוף עם בנק מזרחי טפחות – "משכנתה מתחשבת" שימשך למשך 30 יום

במסגרת המבצע יוכלו הרוכשים לדחות את תשלומי הקרן לאורך תקופת המשכנתה ובנוסף, יקבלו מענק כספי על ידי החברה להשתתפות בכיסוי תשלומי ריבית המשכנתה למשך שנתיים. כך שבפועל, יתחיל הרוכש לשלם מחדש את תשלומי הקרן והריבית מכיסו רק לאחר שנתיים. כמו כן, במידה ויבחר הרוכש שלא לממש את המענק לצורך זה, הסכום ישמר לו כפיקדון נושא ריבית ונזיל שישתחרר בפירעון מלא של המשכנתה. זאת, לצד הטבות נוספות כדוגמת הנחות אטרקטיביות ותנאי תשלום של 20% במעמד חתימת החוזה והיתרה במעמד האכלוס.

דן גינגיס, סמנכ"ל שיווק ומכירות אפריקה ישראל מגורים: "מהלך רכישת דירה חדשה נתפס כצעד הכי משמעותי אותו מבצע כל אדם במהלך חייו. בתקופת החזרה לשגרה צעד זה מקבל משנה תוקף ואנו צופים כי, התנהגות ציבור הרוכשים תהיה מחושבת ומוקפדת ביותר בכל הקשור בתזרים המזומנים העתידי של כל בית אב.אנחנו באפריקה ישראל מגורים קשובים לרחשי הלב של הציבור ופועלים רבות למול השותפים שלנו לדרך על מנת להקנות לרוכשים תחושת ביטחון ושקט נפשי באמצעות יצירת פתרונות מימון התואמים לאתגרי התקופה".

המבצע כולל את כל הפרויקטים של החברה כדוגמת: סביוני גליל ים, סביוני השרון כפר יונה, סביון בחריש, מגדלי סביון סיטי נתניה, מתחמי הסביונים ראשל"צ, סביוני שהם, סביוני גבעת שמואל, סביון VIEW וכל פרויקטי ההתחדשות העירונית תחת המותג סביוני העיר ועוד.

תמונה: באדיבות אפריקה ישראל

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *