מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

"אני בוחר להגשים את חלומי כעצמאי!"

שם הכתב: ברק גולן cof

יום אחרי הבחירות המוניציפליות: זוכה מאזור נתניה ב-10 מיליון שקלים לוטו הגיע לאסוף את הפרס. 3 מיליון ₪ מחכים ל-2 זוכים נוספים שטרם הגיעו לקבל את הפרס. לזוכה ב-3 מיליון ₪ מההגרלה שנערכה ב-5.5, נותרו רק עוד חמישה ימים לאסוף את הפרס. 

הבוקר (31.10), הגיע לבית מפעל הפיס, זוכה בהגרלת הלוטו שהתקיימה במוצאי שבת ה-27.10, בה סכום הזכייה עמד על עשרה מיליון שקלים.

הזוכה, בן 60 מאזור נתניה, נשוי + 3 ילדים ונכדים, שכיר בענף האלקטרוניקה, שלח טופס שיטתי חזק בסכום 81.20 ₪ וסיפר כי הטופס שכב במגירה יחד עם מסמכים נוספים "רק הבוקר בדקתי באתר מפעל הפיס את תוצאות ההגרלה, אתמול ביליתי עם משפחתי ביום הבחירות וכמובן מילאתי את חובתי האזרחית, יצאתי להצביע ועקבתי אחר תוצאות הבחירות המותחות".

לשאלה מה יעשה עם הכסף ענה הזוכה ברוח הבחירות: "אני בוחר להגשים את חלומי כעצמאי! זה חלום ישן שיש לי, להקים עסק קטן" והוסיף: "בסכום הזכייה אשלם את כל הוצאות החינוך והחוגים של נכדי, גם את הלימודים באוניברסיטה".

ממחלקת הזכיות במפעל הפיס נמסר כי ברחבי המדינה מסתובבים שני מיליונרים שטרם הגיעו לאסוף את הפרס, בסכום כולל של 12.3 מיליון ₪. על פי תקנון הלוטו, המועד האחרון למסירת הפרס הוא חצי שנה מיום הזכייה, אם הזוכה לא מגיע לאסוף את זכייתו, מועבר סכום הזכייה לקרן האיזון של מפעל הפיס וישמש לתשלום זכיות העתיד.

דפנה נעים-שאול, סמנכ"לית שיווק ומכירות מפעל הפיס, מבקשת מהציבור לעשות "סדר" בבית ולחפש טופסי לוטו ישנים במגירות, בארונות, בתאי הכפפות במכוניות ובארנקים ולבדוק אותם באתר מפעל הפיס או בדוכני הפיס.

הזוכים להם מחכים: זוכה ב-3 מיליון שקלים מהגרלה מספר 3012, שהתקיימה בתאריך ה-5.5.18, המספרים שעלו בהגרלת לוטו זו הינם: 12,10, 22, 23, 30,31 – לזוכה נותרו רק עוד חמישה ימים לאסוף את הפרס. וזוכה בסך 9.3 מיליון שקלים מהגרלה שהתקיימה במוצ"ש ה-13.10, המספרים שעלו בהגרלת לוטו זו הינם: 5, 1, 15, 17, 23, 37 והמספר החזק 5.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408