מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

רוי עמוס מטוברוק זומן לנבחרת נערים א של ישראל

ספורט רוי עמוס- טוברוק

רוי בן ה-17 המשחק בעמדת הבלם ומשמש גם כקפטן קבוצת נערים א בטוברוק, גדול במחלקות השונות של טוברוק מאז שהיה עוד ילד והציג יכולת גבוהה לאורך השנים בכל קבוצות הגילאים.

השנה מוביל רוי את הגנת קבוצת נערים א של המועדון והוקפץ אף לאימוני בקבוצת הנוער של המועדון

יוסי בן שטרית מאמנו של רוי בקבוצת נערים א של המועדון: "התחלתי לאמן את רוי לפני 8 שנים כשהגעתי למועדון. הכישרון שלו בלט מיד אבל בעיקר תכונות האופי. מדובר על שחקן חרוץ, שקט, מתמיד וקבוצתי שעושה הכל למען הצלחת הקבוצה. רוי יכול לשחק במספר עמדות מה שנותן יתרון נוסף. מדובר על שחקן עם כריזמה ויכולת מנהיגותית בלתי רגילה. העונה קיבלנו ביחד אתגר : לשפר אותו בכמה פרמטרים במשחק ולהפתעתי זה קרה מהר. השנה הוקפץ לקבוצת הנוער של המחלקה ובנתיים רק מתאמן בגלל משימות שונות בנערים א. אני מאמין שאם ימשיך להתמיד ולעבוד קשה נקבל שחקן מצויין לשנים הבאות".

רוי עמוס: "אני שמח על ההזדמנות להשתלב בנבחרת ומקווה לייצג אותה בכבוד בעתיד. מעבר לזימון אני מתרכז כרגע בהצלחה של הקבוצה ויודע שהדרך להצלחה עוד ארוכה ודורשת השקעה רבה ועבודה על המגרש ומחוצה לו. טוברוק בשבילי היא כמו בית שני ואני רוצה להודות לצוות המקצועי והניהולי הרחב על ההשקעה הרבה ובטוח שאלמד מהם עוד רבות בעתיד".

2 תגובות

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408