מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

קבוצה חדשה על הפרקט

קבוצה חדשה על הפרקט

שבת חמישית של משחקים בליגת בתי הכנסת לכדורסל בנתניה בשיתוף אגף הספורט עירית נתניה והאגף לתרבות תורנית, הסתיימה זה עתה! השבת שוחקו שני משחקים מעניינים כאשר בפעם הראשונה העונה עלתה על הפרקט קבוצת מגן דוד עשרי המתחדשת של בועז שמר.

 

המשחק הראשון כאמור בין אור חיה חב"ד למגן דוד עשרי סיפק דרמה לא קטנה. הקבוצה המתחדשת של בועז שמר העמידה סגל שחקנים בכלל לא רע כשניראה לפחות לפני פתיחת השריקה שאמור להיות פייבוריט במשחק. מנגד קבוצת חב"ד של איתן רצתה להוכיח שההפסד במשחק פתיחת העונה היה מעידה חד פעמית. לאורך כל המשחק חב"ד שלטה ונתנה את הטון בשני צידי המגרש. ליאור חיות ויונתן שנברגר הובילו את חב"ד לניצחון גדול 60-52. החבורה של בועז ואביב המאמן נראית עדיין לא מספיק מחוברת וניכר כי לא מימשה את הפוטנציאל הטמון בה במשחק זה.

במשחק השני פגשה קהילת ישי את ישראל הצעיר פולג. קהילת ישי המתחזקת, מגיעה לאחר שני ניצחונות משכנעים ורוצה להמשיך במומנטום החיובי, מנגד פולג רוצים לשכוח את ההפסד במחזור הקודם ולהתחיל דרך חדשה של ניצחונות. הפתיחה עוד הראתה שפולג לא באה להיות תפאורה בלבד, אך מהר מאוד חממי את יוני טל איפסו את הידית והחלו לפתוח פער בלתי ניתן למחיקה. הרבע השלישי למעשה גמר את המשחק כאשר קהילת ישי עולים ליתרון של 30 הפרש. המשחק נגמר בתוצאה 63-37 לזכות קהילת ישי.

 

בשבוע הבא עוד שני משחקים מרתקים:

  1. קהילת ישי – משכנות
  2. בית מאיר – משכן יהודה

בין המשחקים נערוך יד הזהב עבור הילדים כאשר מקום ראשון זוכה בכדור-סל במתנה 🏀

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408