מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מועדון הכדורגל של טוברוק אסף וחילק חבילות מזון למשפחות נצרכות

ספורט ראש השנה 2

מועדון הכדורגל בית"ר טוברוק יזם בערב ראש השנה האחרון פרויקט קהילתי ונוגע ללב של איסוף וחלוקת מצרכי מזון.
כשבוע לפני ערב ראש השנה הודיע המועדון להורים ולילדים על תחילת הפרויקט וכל ילדי המועדון התבקשו להביא מצרך מזון מתוך רשימה אשר נשלחה אליו.
את הפרויקט ריכזו מנהלי הקבוצות אופיר בודין ויניב נחום וההיענות היתה רבה וגדולה. מאות מוצרי מזון נאספו ונערמו במועדון ויצרו הר של מוצרים.
יום לפני ערב ראש השנה החלו במועדון לסדר ארגזים מלאים בכל טוב למשפחות השונות. ראשית, חולקו הארגזים למשפחות אשר נתמכות על ידי המועדון, והמוצרים אשר נותרו נתרמו לשתי עמותות אשר באופן קבוע מחלקות מוצרי מזון למשפחות נצרכות.
מנכ"ל המועדון איציק גניש אמר בעניין: "חימם את הלב לראות את ההיענות של ילדי והורי טוברוק למיזם. היה לנו חשוב להעביר מסר לילדים כי מדובר באחריות חברתית של המועדון לסייע האחד לשני, מתוך רצון כי להעביר להם מסר כי בעתיד כאשר יהפכו לאזרחים, יהיו טובים ואכפתיים יותר האחד לשני. נעשה את הכל על מנת להמשיך ולסייע לשכבות החלשות שיש בטוברוק, ואין לי ספק כי באיסוף הבא התוצאות יהיו מרשימות עוד יותר".

ספורט ראש השנה 1

טקס הרמת כוסית מרשים לבית"ר טוברוק
במועדון הכדורגל של בית"ר טוברוק ציינו את ראש השנה בטקס מרשים מאוד בו נכחו מעל ל-100 איש. הטקס התקיים ברחבת מתקן האימונים בטוברוק ונכחו בו בין היתר הבעלים אריק איזיקוביץ, היועץ המקצועי שלמה שרף, מנהל אגף הספורט בעיריית נתניה מוטי שעיבי, חבר המועצה יוסי דורון, חברי הנהלת המועדון, המנכ"ל היוצא גל יעקב, עובדי המועדון, מתנדביו וכן שחקני טוברוק הבוגרים: אייל גולסה, שלומי ארבייטמן, שמעון אבוחצירא, דודו ביטון ושי מוטאי.
לאחר ארוחת ערב מקייטרינג בראף הידוע בירך הבעלים איזיקוביץ' את הבאים: "שאלו אותי מה השתנה היום הזה. החלטתי שדווקא בשנה הקשה ביותר, דווקא אז אני רוצה את כל האנשים שקשורים למועדון. לעולם לא נשכח את העבר, תמיד נראה את ההווה ונחשוב על העתיד. לכן היה חשוב לי להחזיר לכאן את גי ובני לם ואני שמח ששחקני העבר פה. שלמה שרף יהיה עד קץ הימין בטוברוק, הוא חכם, מנוסה, ויש לו זכויות מלאות בטוברוק. איציק גניש היה יריב ראוי ועכשיו אנחנו ביחד. אז מי שחשב שהמועדון ייעלם הוא טועה, הוא לא יעלם ואני מאמין שיחזור ויהיה כפי שהיה. כאן גדלו הטובים ביותר של טוברוק במגרש שהיו בו בורות".
במהלך דבריו נפרד הבעלים מהמנכ"ל היוצא גל יעקב וכן העניק תשורת תודה למנהל הקבוצה המיתולוגי של קבוצת הנוער אבי אוחיון על תרומתו רבת השנים, השניים הודו על התשורה.
בהמשך נשאו דברים שלמה שרף, מוטי שעיבי ויוסי דורון והרימו לחיים לשנה החדשה עם ברכתו של המנהל המקצועי של המחלקה בני לם.
הבעלים הביע שביעות רצון ממנהלת המשרד יעל בן שבת והמאמן הוותיק גי בלחסן על ארגון וניהול טקס הרמת הכוסית.

 

דיא סבע: מטוברוק לראש טבלת מלך השערים בליגת העל
שישה שערים בארבעה משחקים כבש בוגר טוברוק דיא סבע במדי מכבי נתניה והוא בראש טבלת הכובשים בליגת העל

גאווה גדולה בבית"ר  טוברוק כאשר דיא סבע המשחק במכבי נתניה מככב בראש טבלת מלך השערים של ליגת העל. סבע שגדל במחלקת הנוער של בית"ר טוברוק כבש כבר שישה שערי ליגה וזאת בארבעה מחזורים. סבע כבש יותר ממחצית השערים שכבשה קבוצתו מכבי נתניה (11 שערים).
סבע שהוביל את מכבי נתניה בעונה שעברה בחזרה לליגת העל מהליגה השניה, מוביל את מכבי נתניה לפתיחת עונה חלומית והיא נמצאת כבר אחרי חמישה מחזורים במקום הרביעי בליגה.
הסטטיסטיקה של סבע מדהימה אגב, וזאת לאחר שהוא שיחק מתוך חמישה משחקים בארבעה בלבד ובשני משחקים מהם כבש צמד שערים ובעוד שניים כבש שער בכל משחק וכאמור בסך הכל שישה שערים.
בנוסף אליו גם החלוץ אלון תורג'מן אשר גדל בטוברוק נמצא ברשימת המובילים הכובשים כאשר כבש בחמישה מחזורי ליגה שלושה שערים במדי הפועל חיפה.
מטוברוק נמסר בתגובה: "טוברוק שמחה על כל הצלחה של שחקניה, בטח ובטח בהצלחה של דיא סבע שמסייע למכבי נתניה להיות בחלק העליון של הטבלה, אחרי שהצעיד אותה בעונה שעברה לליגת העל. המועדון ייצר בעבר שחקנים רבים אשר שימשו כמלכי שערי ליגת העל ואנו מחזיקים אצבעות לדיא ואלון שימשיכו בקצב הבקעת השערים שלהם, את היכולת להתמודד על התואר אנו יודעים כי יש להם".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים