מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מובילים גם בספורט

ספורט מובילים גם בספורט כדורסל בנים בנות

המרכז האקדמי רופין ממשיך בהשגיו והפעם בספורט עם משחקי אס"א שם גרפו ספורטאי רופין ב 4 מדליות זהב 3 כסף ו 3 ארד

 

ביום חמישי הסתיימו משחקי אליפות אסא ה 49 באילת. באליפות השתתפו כ 30 מוסדות אקדמאים מישראל. המרכז האקדמי רופין ממשיך להיאבק גם השנה עם האוניברסיטאות הגדולות כמו הטכניון באר שבע והמכללות הפרטיות כמו הבינתחומי הרצליה ותופס את אחד משלושת המקומות הראשונים ואליפות.

כ 20 אליפויות היו השנה באילת מתוכן חזרו ספורטאי רופין עם 10 פודיומים מתוכם 4 זהב 3 כסף   ו 3 ארד. בקט רגל בנות זכתה נבחרתה של רופין באליפות כאשר היא מפגינה עליונות לאורך כל הדרך ומנצחת את כל 6 המשחקים בהפרש שערים מדהים של יותר מ 5 שערים למשחק !!

בגמר מנצחת הנבחרת את וינגייט 5:0 כאשר בולטות בנבחרת רופין שחקניות נבחרת ישראל טל ודניאל סופר ושלי ישראל. זהב נוסף לסטודנטים בתחרות הבאולינג עם שחר אפרתי שחקן נבחרת ישראל !

בנות כדורעף החופים זכו בזהב כאשר מורן צור קפטנית הנבחרת עם רינת פיקל לא שומטות משחק לאורך כל הטורניר !! בתחרות הטניס גוברים רופין בגמר על הבינתחומי כאשר הצמד יואב בן צבי ומורן סופר מייצגים את הנבחרת. בתחרויות הגלישה וכדורעף הבנים עם ליאור לוק וטל אהרוני  זוכה רופין במקום השני. בתחרויות החתירה ואופני ההרים זוכים ספורטאי המכללה במקום השלישי

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים