מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מגשימים את חלומו של יוסף תמם ז"ל

שם הכותב: עדי שבתאי נורית גרבי צילון 2 . תמם

יוסף תמם ז"ל שהיה שחקן ומאמן כדורגל בעיר נתניה חלם על פעילויות ספורטיביות לילדים ובני נוער במטרה להפעיל את הילדים בתעסוקה חינוכית וספורטיבית, משפחתו מגשימה את חלומו.  

 

שבוע שעבר התקיים במגרש מכבי נתניה טורניר שנתי לזכרו של יוסף תמם ז"ל בשיתוף מתנ"ס דורה והמשפחה. יוסף תמם, שהיה מחנך ואיש ספורט יקר, נפטר בשנת 2011 ומאז המשפחה בשיתוף עם עיריית נתניה ומתנ"ס דורה עורכים טורניר כדורגל שנתי בהשתתפות ילדים ובני נוער מהשכונה ומשכונות נוספות ברחבי העיר.
טורניר זה נולד כהמשך ליוזמתו של יוסף תמם, לפי מכתב שנמצא לאחר מותו  שהופנה למפקח משרד החינוך, מר חרמון, לפני 40 שנה בו הוא מבקש לארגן פעילות ספורטיבית בשכונות העיר מתוך מטרה להפעיל את הילדים ולספק תעסוקה חינוכית וספורטיבית לבני נוער.למימוש החזון, גייסה המשפחה גם את ירדן ג'רבי, נכדתו של יוסף תמם, אלפות עולם ומדליסטית אולימפית בג'ודו במשקל מתחת ל-63 ק"ג, המופיעה מדי שנה בפני המשתתפים בטורניר ומדרבנת אותם להתמיד ולהשקיע בספורט ובהגשמת חלומות. ירדן העניקה יחס אישי ומיוחד למשתתפים, התעניינה בהם ושוחחה עימם על ספורט ועל החלומות שברצונם להגשים.
עליזה תמם, יו"ר ועד וותיקים נתניה, רעיתו :"אני גאה בכולם, היה מרגש. תודה למתנ"ס דורה ולכם המארגנים את האירוע חברים יקרים כן ירבו כמותכם תודה לילדים מכל הקבוצות והאורחים ילדי קבוצת הכדורגל מוותיקים. ריגשתם אותי מאוד. אני מודה לכולם ולבנותיי דינה נורית וליאורה לנכדי וחתני היקרים תודה אוהבת אתכם"
ביתו דינה תמם בעלת סטודיו לריקוד זרמים בנתניה ומנהלת קבוצת מחול דינה תלם מספרת: "אבי ז"ל, היה ספורטאי מצטיין ומורה לחינוך גופני שחינך דורות של תלמידים לאהבת הספורט והאמין במה שהיום אנחנו יודעים בוודאות, שחינוך ספורטיבי הוא אחד הפתרונות להעלאת הדימוי העצמי בקרב ילדים ונוער ואנו רואים שליחות בהגשמת  חזונו לאחר פרישתו מביה"ס, להפעיל ילדים ונוער בשכונות מצוקה על מנת שלא ישוטטו. חזון  שלצערנו לא התממש בימי חייו ואנו ממשים אותו מזה שש שנים פעם אחת בכל שנה, במסגרת טורניר כדורגל לזכרו"
אריה נעים המוציא לפועל את חלומו של יוסף תמם אומר: המשחק התפתח לרמה גבוהה וזכינו לצפות במהלכים מבריקים של הקבוצות. השיא היה בטקס חלוקת הגביעים והמדליות כאשר ירדן גרבי המדליסטית האולימפית חילקה לילדים ולכל המשתתפים מדליות. אני מאחל לכולנו שנזכה להמשיך ולהנציח את איש החינוך שבצוואתו ביקש לקיים פעילות ספורט בשכונות הוותיקות ולתת לילדי השכונות כלים ותקווה כדי לעצב את עתידם למקום טוב יותר ונהיה ראויים לצוואת האיש והמחנך יוסף תמם ז"ל"
משפחת תמם, ג'רבי וגלוסקא מודה לכל הילדים שהגיעו לטורניר ולמשפחות המלוות, לאריה נעים איש חינוך מתנ"ס דורה, לאביבית צחייק הפעילה המסורה בתחום הקהילתי ובכדורגל, לטוהר לוי רכזת הנוער שארגנו ודאגו לכל ההפקה

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים