מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

כבוד!!!

שם הכתב: הילה מלקי מסלטי IMG-20170321-WA0008

חניכיי בית הספר mma Israel  חזרו מאליפות עולם בגיוגטסו עם הרבה כבוד לעיר נתניה ולישראל בכלל, היה מרגש מלווה במסר חשוב מאוד… 

7 מתחרים מנתניה באליפות עולם בגיוגטסו עד גיל 18 ועד גיל 21 שנערכה ביון הביאו בסופ,ש האחרון כבוד גדול לעיר ולישראל בכלל, 700 מתחרים מ 80 מדינות הגיעו ליון בכדי לחזור עם תארים ומדליות אך ההישג של הישראלים לבית הספר mma Israel של המאמן אמיר בוארון הראו לכולם שאין דבר העומד בפני הרצון, 2 מדליות זהב מכובדות, מדליית ארד ו2 מדליית כסף לא באות ברגל. המרגשת ביותר היתה של המתמודדת שרה קובליוב לקוית שמיעה מלידה שזכתה בגאווה גדולה את מדליית הכסף בקטגוריית עד גיל 18 משקל עד 48. דבר שריגש את כולם ובמיוחד את מאמנה אמיר בוארון שדי רגיל כבר לקטוף תארים עם חניכיו אך, שרה נתנה משמעות אחרת לכל הזכייה.

IMG-20170321-WA0007

את הכבוד הגדול וההישג חסר תקדים קטפו עם מדליית זהב אמיר אלרואי – עד 77 קילו עד גיל 21

ועידן ספיר – עד 73 קילו עד גיל 18.

עוד הישגים מרשמים קטפו החניכים:

-משי רוזנפלד מדלית ארד עד גיל 21 משקל עד 55

-ברק מיוחס מדלית כסף עד גיל 21 משקל עד 85

-גל גזית מקום 5 עד גיל 18 משקל עד 73

-עומרי חביב מקום 5 עד גיל 18 משקל עד 50

 

על כך מוסר לנו המאמן לבית הספר mma Israel אמיר בוארון בהתרגשות גדולה:

"כל מי שמכיר אותי ועוקב אחרי יודע שיצא לי בתור מאמן ומתחרה לזכות במדליות באליפויות שונות ברחבי העולם אבל ללא ספק מדליית הכסף בה זכתה שרה קובליוב  היא המדליה הכי משמעותית מבחינתי!!!  זה מראה שאין דבר כזה בלתי אפשרי!! למי שלא מכיר, שרה הינה לקויות שמיעה מלידה שהחליטה לפני שנתיים להצטרף למכון הנפלא שלנו בנתניה ולהתאמן בספורט הנפלא הזה שנקרא גיוגטסו ברזילאי ומאז היא מתחרה באופן קבוע ומתאמנת באופן יום יומי עם נערים ונערות ולמרות כל הקשיים בתקשורת שרה הצליחה לפתח מיומנויות יוצאות דופן איתי ועם התלמידים הנפלאים שלי במכון ולהפוך ל1 משלנו.  אוס גדול לשרה !! גם עידן ספיר נער מתבגר, שמצליח לשלב מצוינת בלימודים בחיי החברה ולהיות אלוף עולם זה לא מובן מאליו חצי שנה קשה של אימונים נחישות והתמדה הביאו את המתכון להצלחה. אמיר אלרואי הצליח לעבור לשלב הבא הפך מנער לבוגר התגייס לצה"ל ועכשיו מאמין שיהיה אלוף עולם בבוגרים, פשוט דמות לחיקוי. אני גאה בחניכיי!

זוהי דוגמא לכל הנוער שלנו בארץ להבין למה אנו מסוגלים כבני אדם. מקווה שהצלחתי לעשות לכם את השבוע כי לי זה עשה את השנה. אוהב אתכם".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408