מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

כבוד לנתניה: אירחה את טורניר הכדורגל של תנועת הנוער הבינלאומי C-teen

טוברוק

מגרש 'טוברוק' בנתניה אירח בסוף השבוע שעבר יותר מ-100 בני נוער מ-13 ערים ברחבי הארץ, במסגרת "טורניר הכדורגל הראשון של רשת הנוער 'חב"ד לנוער'". הרשת היא השלוחה הישראלית של תנועת הנוער הפופולארית  C-teen שמרכזה בניו-יורק ופועלת ב-306 ערים, ב-28 מדינות ברחבי העולם.

 

בטורניר השתתפו 104 נערים, מנהריה בצפון ועד עומר שבדרום. הטורניר התקיים בנתניה,  לאחר הגרלה שנערכה בין הסניפים, בשאלה מי יארח את אירוע הספורט.

 

הרב חן סודר המרכז את פעילות 'חב"ד לנוער' בעיר, מציין לחיוב את קבלת הפנים המיוחדת, בה קיבלו הנערים המשתתפים בפעילות את שאר משתתפי הטורניר.

הוא גם מבקש לציין את האירוח הנדיב של מר מוטי שעיבי – מנהל אגף הספורט, מר ראובן אוחיון – מנהל מגרשי הכדורגל העירוניים, מר רפי דנינו – אחראי מגרש טוברוק, וכל צוות אגף הספורט בעיריית נתניה.

 

למרות שחברי המועדון מתאמנים באופן קבוע מידי שבוע עם מדריך מיוחד, הנבחרת של נתניה העפילה לשמינית הגמר כשגברה על עומר 6-4, אבל הפסידה לטבריה 2-0. מי שקטפה את הגביע, לאחר 4 שעות מותחות, הייתה נס ציונה שגברה על רחובות 1-0.

 

השחקנים בקבוצות עצמן נבחרו בהתאם להצטיינותם בפעילות המועדון או בזכות הצטיינותם בכדורגל.

בפעילות הקבועה של 'חב"ד לנוער' בנתניה נוטלים חלק באופן קבוע 60 בני נוער מכל רחבי העיר. הפעילות מתחלקת בין סיוע לנזקקים, בדגש על פעילות ענפה עם החולים ב'לניאדו', לבין פעילות להקניית ידע וערכים ביהדות.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים