מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

טוברוק פתחה את הליגה לנוער בסערה

2017-09-18_070226

קבוצתו של בני לם הביסה 4:0 את קרית אתא משלושער שכבש דור ברנדוין. לם: "פתיחה חשובה מאוד. יש לנו עוד הרבה עבודה" 

טוברוק בני לם חדש
קבוצת הנוער של בית"ר טוברוק פתחה את עונת המשחקים בניצחון בייתי מוחץ, 4:0 על מכבי עירוני קריית אתא.
בני לם ועוזרו, גלעד יעיש, הכינו ביחד עם שאר חברי הצוות הרחב: מאמן הכושר דרור קאפח, מאמן השוערים מידן קצר והמאמן המנטלי שחר ילין  את הקבוצה בחודשיים האחרונים לקראת פתיחת העונה החשובה שבפתח. טוברוק הגיעה למחזור הפתיחה כשהיא נחושה להשיג בביתה ניצחון חשוב שייתן לקבוצה ביטחון.
המחצית הראשונה היתה בשליטה מוחלטת של טוברוק. האורחת ניסתה מעת לעת לצאת להתקפות מתפרצות אולם לא היה בהם כל סיכון לטוברוק. מנגד חניכיו של בני לם הגיעו למספר מצבים אך לא נוצלו ותוצאת התיקו נשמרה. העובדה שהמחצית הראשונה הסתיימה בתיקו אפס העלתה את מפלס הלחץ בקרב הביתיים.
ארבע דקות מפתיחת המחצית הראשונה הצליחה טוברוק לשחרר את הלחץ. בדקה ה-49 כבש דור ברנדוין את שערו הראשון בדרך להצגת תכלית שלו. תוך 14 דקות הצליח החלוץ המוכשר לכבוש שלושער שהעלה את טוברוק ליתרון מבטיח, 3:0. אולם הקבוצה של לם לא הפסיקה וניסתה עוד ועוד לכבוש שערים נוספים ואף החמיצה פנדל.
בדקה ה-88 מצא הקשר רועי הר את החלוץ אהוד גיא שקבע את תוצאת המשחק 4:0, תוצאה חשובה מאוד שסיפקה ביטחון רב במחנה הנתנייתי. המאמן בני לם אמר: "אני שמח מאוד שהצלחנו לפתוח את העונה הזאת בניצחון בייתי, היה מאוד חשוב למערכת ולקבוצה שנראה טוב, שנגיע למצבים וגם נשחק כדורגל חיובי טוב וננצח, ואני חושב שברוב המשחק עשינו זאת. יש לנו כמובן עוד הרבה מאוד עבודה אבל בסך הכך יש לקחת הרבה דברים טובים מהמשחק הזה".
 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים