מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חוזרים לארץ עם  2 מדליות!!!

IMG_8007

בקרבות שנערכו השבוע (בין שבת לראשון) באליפות העולם לבוגרים בג'יוג'יטסו המתקיימת בימים אלה בבוגוטה שבקולומביה, זכו לוחמי הג'יוג'יטסו הישראלים ויקי דבוש ואיתמר אטלי במדליות הארד. שני הישראלים ממשיכים להרשים בהישגיהם זאת לאחר שהשניים חזרו עם מדליות גם מאליפות אירופה שהתקיימה בבוסניה ביוני האחרון, כאשר דבוש זכה במדליית הכסף ואטלי בארד.

 IMG_8005

דבוש בן ה-21 מנתניה מתאמן אצל אמיר בוארון  ממכון MMAISRAEL NETANYA ניצח טכנית מתחרה עיראקי שלא התייצב לקרב ממניעים פוליטיים, בהמשך הפסיד לפולני ז'דרז, שזכה במדליית הזהב ב"משחקי העולם" בקיץ האחרון ובבית התנחומים ניצח ממתחרים מקזחסטאן ומפנמה בדרכו לארד.

 

אמיר בוארון בתגובה:" פעם ראשונה שקשה לי לסכם את המסע המטורף הזה! אליפות עולם 2017 JJIF בוגרים קולומביה, האיגוד שהתקבל לאולימפיאדה. לפני 3 חודשים התחלנו בהכנות מטורפות שכללו:

אורחים מכל העולם שהגיעו לעזור ולדחוף אותנו,דיאטות,פציעות,ויכוחים, אמבטיות קרח, אימוני כושר, כוח וכל מה שעולה לכם בדמיון. ידענו שהתחרות תהיה קשה אבל לא האמנו שעד כדי כך.

ויקי דבוש מדלית ארד באליפות העולם בוגרים לאחר 5 קרבות ואיתמר אטלי עם מאמנו האישי אלי פופלינגר מדלית ארד, שהיו שותפים למסע המדהים הזה. המון תודת למכון הנפלא שלי ולשותף שלי שנותנים לי את הכוח להמשיך ולעשות את מה שאני הכי אוהב, לנבחרת ולאיגוד הג׳יו ג׳יטסו שמאמינים בי ותומכים ללא הפסקה, לאילת איגוד הספורט הלא אולימפי, למשפחה שלי הנפלאה, למאמני הכושר וההיאבקות ולכל מדינת ישראל!!! אני אומר לכם יש ג׳יו ג׳יטסו בישראל!!!.

 IMG_7986

 

נתניה כיום היא האימפריה הגדולה בישראל לאומניות לחימה. המכון בהנהלתו והדרכתו של אמיר מוציא אין ספור אלופים. אמיר ממליץ לכל הורה לתת לילד שלו את המתנה הטובה ביותר ולהגיע לאימון ניסיון.

גם מערכת העיתון מברכת על הישגים, אכן גאווה לאומי ומקומית.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים