מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בקטע חיובי

שם הכותב: אפי ישראל 2017-02-01_074030

נתניה אירחה את קבוצת הכדורסל רמת השרון מליגת העל לנשים בכדורסל , אשר הגיעה אל אולם הכדורסל של בית הספר טשרניחובסקי בעיר במסגרת פרויקט "כדורסל נשים למען הקהילה" של מפעל הפיס. את שחקניות הקבוצה מרמת השרון  קיבלו מאות תלמידים ותלמידות בית הספר אשר לא הסתירו את ההתרגשות עם בואן של שחקניות קבוצת ליגת העל ועודדו ללא הפסקה.

בתום טקס הצגת השחקניות, נערך משחק ראווה בית קבוצה מעורבת של תלמידות ותלמידי בית הספר לבין שחקניות רמת השרון. בהפסקת המחצית התקיימה תחרות קליעות מקו העונשין בהשתתפות תלמיד ותלמידה שנבחרות מקהל התלמידים.

בקטע חיובי

בנוכחותם כיבדו את האירוע : ראש העיר נתניה,  מרים פיירברג-איכר אשר בירכה  את מיזם  מפעל הפיס, "כדורסל נשים למען הקהילה" והודתה לכל העוסקים בדבר על קידום הקשר הקהילתי החשוב בין ליגת העל המנהלת ובין התלמידים בבית הספר ואף הפגינה כישורי קליעה לסל. "אני מודה למפעל הפיס על פעילותו הברוכה למען הקהילה ובייחוד כאשר מדובר בספורט נשים ובפעילות חברתית", אמרה פיירברג-איכר. עוד נכחו סגנית ראש העיר הממונה על החינוך הד"ר אביטל לאופר, מנהלת אגף חינוך על-יסודי גילת סיימון, מנהל אגף הספורט מוטי שעיבי ומנהל בית הספר חגי קרקו.

 

יו"ר מפעל הפיס, אלוף (מיל') עוזי דיין: "ישנו קשר ישיר בין הצלחה בספורט לבין תחושת הישגיות אישית והצלחה בלימודים. המפגש עם קבוצות ליגת העל בכדורסל וההזדמנות לשחק מול שחקנים בליגה מעוררים בקרב הילדים התרגשות גדולה ותחושה כי בזכות משחק ועבודת צוות, התמדה ונחישות יוכלו להצליח בכל תחום".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים