מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אנחנו על המפה! 10 מדליות באליפות אירופה לקראטה המסורתי!

22894276_1668275623249755_9205498540950612269_n

נראה שאיחולי ההצלחה ששלח "השבוע בנתניה" לנבחרת ישראל בקראטה מסורתי עזרו –
הנבחרת חזרה מאליפות אירופה עם 10 מדליות של מקומות ראשונים: 5 מדליות זהב, מדליית כסף אחת ו-4 מדליות ארד במקצים אישיים וקבוצתיים.

מבין 18 (ח"י) ילדי הנבחרת, 14 ילדים עמדו על הפודיום והניפו את דגל ישראל, מרחק 4 ק"מ בלבד ממחנה ההשמדה מאידנק. גאווה גדולה למדינת ישראל.

לעיר נתניה היתה נציגות מכובדת בהחלט בנבחרת ישראל, עם 9 תושבי נתניה: 7 חברי נבחרת, מאמן הנבחרת ויו"ר איגוד ישראלי לקראטה מסורתי, סנסאי משה רוקח ודוברת האיגוד, ליאת רוקח.

 

מתוך עשרת הגביעים – 4 שייכים לתושבי העיר:
במקום 1 במקצה אנבו (קרב מבוים המבוצע עם בן/בת זוג) זכו אורן פייקין, תושב קריית השרון יחד עם סיינה גל מתל אביב.

במקום 1 בקאטה קבוצתית (תצוגה של רצף טכניקות במבנה משולש): דן צ'ולסקי-ליאם זולוטניצקי-יגל אבגיל, חברים  טובים ותלמידי אותה כיתה בבית ספר אהרון דוידי שבשכונת אגמים.

מקום 2 בקאטה קבוצתית (יחד עם אלכס קורץ ונעמה קפטה) ומקום 3 בקאטה אישית שייך למיה רוקח, תושבת רמת פולג.

 

ראובן שרף, מאמן הנבחרת: "השגי הנבחרת הם פירות של הכנה והשקעה של כל הנוגעים בדבר – החל מהילדים, ההורים והצוות המקצועי שנתנו את כל כולם לפרוייקט הזה".

 

יו"ר איגוד ישראלי לקראטה מסורתי ומאמן הנבחרת, משה רוקח: "זהו הישג אדיר בכל קנה מידה. הילדים הפגינו קראטה איכותי, מקצועיות, רוח קרב ומעל הכל – חברות מיוחדת במינה שנרקמה לאורך כל המסע הזה. הם היו שגרירים קטנים של מדינת ישראל. מאמנים ושופטים מכל המדינות נגשו אלי והחמיאו על הרמה הגבוהה של הקראטה ועל החברות המיוחדת בין הילדים, זה משהו שכולם ראו. כולם מבחינתי אלופים, גם אלו שלא זכו הפעם. זוהי רק תחילת הדרך ואני בטוח שמחכה להם עתיד מזהיר בעולם הקראטה".

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים